Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számítok vmit neki? Legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítok vmit neki? Legyünk csak barátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (Dani) akinek nem rég volt egy kapcsolata(Heni) egy hónapos kb. Danival nagyon sokat beszélünk, tök jól megértem vele magam. Hétfőn nálam volt, csókolóztuk de nem szexeltünk. Ő szeretne velem szexelni és én is. Szombaton beszéltünk és én megkérdeztem h van e szex hiánya, amire ő azt mondta h vmikor van vmikor nincs, ha henihez elmegy akkor szexelnek. Lehet h kezdek sokkal többet érezni iránta mert amikor ezt mondta nekem az nagyon fájt. Nincsenek kapcsolatban henivel, nem szerelmes belé, de heni szereti danit. Most mit tegyek, harcoljak érte vagy felejtsem el.

2012. júl. 15. 15:17
 1/2 ASOT ***** válasza:

1 bibi h te szerelmes vagy! és féltékeny is!


ha nem lennél az akkor elég lenne csak a szex...

2012. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!