Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb megoldás ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás ekkor?

Figyelt kérdés
Anyunak van másfél éve egy pasija. Sosem találkoztak még,csak telefonon beszélnek,de azt vagy napi 7x.Most is sor került rá,hogy lesz találkozó végre,anyu nagyon készült,fodrász...ilyesmi erre a pasi közli,ha rossz idő lesz mégse menjen....szóval hárít,vmi nekem gyanús,mert nem hiszem,hogy ennyi idő alatt,ha akart volna nem tudott volna találkozóra sort keríteni. Másik ami zavar,hogy anyu,ha nem időre hívja fel már kiosztja. Őt nem lehet hívni bármikor,sőt smst se kaphat,csak ha éppen a pasival nem beszél,mert mindgi azt mondja neki más pasiktól jönnek az üzik,ami alaptalan. Én szerintem nem normális a pasi,de legalábbis vmi nem ok vele.
2012. júl. 19. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem családos, vagy minimum van barátnője anyukádon kívül.
2012. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasinak van egy barátnője/felesége aki rövidpórázon tartja, így anyukádból egy alkalmi szexpartnert szeretne csinálni.

Azt ne mondd, hogy te 1,5 év alatt nem tudnál időt és pénzt keríteni arra az emberre akit látni AKARSZ.

2012. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nős a pasi, vagy van másik barátnője....

Bocs, de azt hiszem, ez a helyzet...

2012. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elvált,nagy gyerekei vannak,akik nem vele élnek. Sextelefon az megy anyuval,de ha napi 7x beszélnek sokat akkor mikor lenne a másik nővel?
2012. júl. 19. 09:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Anyu arra várt,hogy a pasi hívja,mert ő nem akart tolakodni a találkozó miatt.
2012. júl. 19. 09:51
 6/14 anonim ***** válasza:

1,5 év hosszú idő kérdező!

Még mindig nem értem, hogy 1,5 év alatt hogy ne tudott találni 1, esetleg 2 napot a találkozó lebonyolítására.

Beszéld le anyukádat arról a pasiról, mert ott tényleg gáz van. (:

2012. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbálom lebeszélni,de szerelmes...:S
2012. júl. 19. 09:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Beszéld le őt, mert valami biztos van a háttérben
2012. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,de meg se hallja,sajnos a pasitól függ nagyon. Egy nap többször beszélnek,éjjel is órákat. Mivel egyedül él ragaszkodik hozzá.
2012. júl. 19. 09:56
 10/14 omba ***** válasza:

Nemigen tehetsz semmit, szegény anyád nagyot fog koppanni.

Minden részletében fals, életszerűtlen a dolog, az előzőek már kifejtették.

Semmi normális vonás nincs az egészben!

2012. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!