Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy mondanád el a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy mondanád el a párodnak/barátnődnek hogy tudod hogy meg csal? Idegesen vagy nyugodt próbálnál maradni? Melyik a legjobb megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
összepakolnám a dolgait. megvárnám míg ideér hozzám. leülnénk, megbeszélnénk, hogy mit tett és elmondanám h vége...nyugodt higgadt közléssel..
2012. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nincs önuralmam. Ha megcsal a csajom hátam mögött, akkor egy utolsó hazug féreg. Tehát nem tudom tovább tisztelni mint embert, és nőként tekinteni rá. Kvázi ha nem nézem nőnek, nyugodtan leszakítanám az arcát kérdés nélkül. Hm, ez van!
2012. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rákérdeznék először nyugodtan, és ha még ekkor is a képembe hazudna, akkor az már csak a hab lenne a tortán.

Ha bevallaná, akkor is kiadnám az útját. Milyen ember az ilyen...

2012. febr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Mi az, hogy milyen ember? A legtöbb ember megcsalja a párját. Mégis mi az, hogy milyen ember? Átlagos.
2012. febr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az átlag ember nem csalja meg a párját. Nekem ez az átlag.
2012. febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont. Ha megcsalna, a lehető legalattomosabb dolgot követné el. Nem érné meg miatta idegeskedni, és hidd el neki is jobban fáj ha látja milyen nyugodtan kezeled.
2012. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez a köviképpen zajlott: Reggel csókkal köszöntünk el egymástól, viszont amikor hazaért egy rohadt szót sem szóltam hozzá. 3 nap után összecsomagoltam és mire aznap hazaért a lakás szinte tök üres volt. Elköltöztem tőle, azóta sem beszéltünk.
2012. febr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy drágám meglepetés lesz elviszlek valahova, aztán egy legutolsó kipusztult határban kitenném a kocsiból az út mellé ezzel a mondattal "ribanc itt a helyed".
2012. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!