Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet közrejátszott a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet közrejátszott a szakításunkban az is, hogy kicsit elhagytam magam a kapcsolatunk végére?

Figyelt kérdés

mikor összejöttünk még nem sminkeltem magam nagyon, közben kezdtem el rendszeresen alapozót és társait használni.Majd május-június körül abba hagytam, mondván le vagyok barnulva minek erre a festék. Festék nélkül kicsit sápadt színem van,és a bőröm sem olyan egyenletes.A szemöldök szedést néha hanyagoltam, de nem feltűnően.Majd szakítás után egy hajfestés alkalmával kutattam a szekrénybe az ecset után és véletlen kiesett az alapozóm a szekrényből. Aznap újra kifestettem magam, rájöttem,hogy festékkel ragyogok.Minden nap találkozunk,és azóta,mióta újra sminkelem magam,egyszerűen bújik,puszilgat,mondja,hogy szép vagyok(pedig előtte...:) stb. Azért mentünk szét,mert féltékeny voltam, és kicsit sok idejét kötöttem le.Közrejátszhat az is, hogy kicsit elhanyagoltam magam?

(bocsi,ha zavaros,vagy ilyesmi, de egész reggel ez járt a fejembe)


2012. júl. 19. 09:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
figyelj, marketinget tanulok. A külső is egyfajta marketing. Nem azt mondta,hogy ha nem sminkelem magam igénytelen vagyok. És nem csak a sminkről írtam, hanem pl arról is,h képes voltam két hétig lepattogott körömlakkal járni. vagy ha lusti voltam hajat mosni, fogtam és összekötöttem.
2012. júl. 19. 11:31
 22/26 A kérdező kommentje:
mellékesen , egy férfi szeret büszke lenni a barátnőjére, visszanézve , még én is kicenzúráztam volna magam néha.
2012. júl. 19. 11:32
 23/26 A kérdező kommentje:
amúgy, inkább leszek plázacica ,ha már ilyen cinikus vagy.de soha többet ne piszkáljanak a külsőmmel.
2012. júl. 19. 11:42
 24/26 anonim ***** válasza:
16%

Ez a beszéd kérdező,na tetszik ez a hozzáállás.Igen,tudod csak az plázacicázik aki irigy kutya,mert,hogy ő is olyan akarna lenni,de ugye azért tenni is kell,nem is keveset,meg odafigyelni.Dehát könnyebb szapulnak a hülyék,mert irigyek.

A plázacica egyáltalán nem negatív jelző,számomra nőies igazi nőt jelent,aki tényleg NŐ,és nőies.

Izomagyúzás is ez,itt vagyok én és az egyik srác,én is és ő is informatikusok vagyunk,ő anyanyelvi szinten beszél angolul és nem keveset keres hozzá,és testépítő bajnok.Ennyit az előítéletekről.

2012. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég gáz...

Párom így is bújik hozzám, hogy nyáron nem festem magam, és imád...

Az elhanyagolás ott kezdődne, hogy toprongyos lennél, nem fürödnél, töredezett köröm, zsíros haj...

2012. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

*marketinget is tanulok,és mellette közgazdaságot főleg infót :D


figyeljetek, betegség miatt elhíztam 5-8. ig szívták a vérem. most jól nézek ki,mondhatjuk, de azt a 4 évi megalázást nem akarom újra átélni. Tehát akkor leszek plázacica. Egyébként nekem is egy igényes, ápolt jól öltözött nő jut eszembe erről. jelenleg ilyen vagyok én is :D

2012. júl. 19. 12:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!