Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet közrejátszott a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet közrejátszott a szakításunkban az is, hogy kicsit elhagytam magam a kapcsolatunk végére?

Figyelt kérdés

mikor összejöttünk még nem sminkeltem magam nagyon, közben kezdtem el rendszeresen alapozót és társait használni.Majd május-június körül abba hagytam, mondván le vagyok barnulva minek erre a festék. Festék nélkül kicsit sápadt színem van,és a bőröm sem olyan egyenletes.A szemöldök szedést néha hanyagoltam, de nem feltűnően.Majd szakítás után egy hajfestés alkalmával kutattam a szekrénybe az ecset után és véletlen kiesett az alapozóm a szekrényből. Aznap újra kifestettem magam, rájöttem,hogy festékkel ragyogok.Minden nap találkozunk,és azóta,mióta újra sminkelem magam,egyszerűen bújik,puszilgat,mondja,hogy szép vagyok(pedig előtte...:) stb. Azért mentünk szét,mert féltékeny voltam, és kicsit sok idejét kötöttem le.Közrejátszhat az is, hogy kicsit elhanyagoltam magam?

(bocsi,ha zavaros,vagy ilyesmi, de egész reggel ez járt a fejembe)


2012. júl. 19. 09:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az a pasi nem normális, akinek csak a barátnője külseje számít és a szexuális tárgyat látja benne, valamint a vonzó festett külsőt...

Én személy szerint utálom, ha egy nő sminkeli magát. Még szerencse, hogy barátnőmnek kényes a bőre smink téren, így nem is használ semmit.

17/F

2012. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavaros:) Tudod,ha szeret akkor neki smink nélkül is szép vagy. Ha nem, akkor megette a fene. Ha emiatt kevésbé talál szépnek, és nem fogad el, nem ö a te embered:)
2012. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. Ha igazán szeretett volna, akkor smink nélkül is szeretett volna, de neked csak a kifestett külsődbe volt szerelmes
2012. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát, ezért nem hibáztatom, sminkkel érezhetően az önbizalmam is több.:)Legalábbis, kimázolva( csak leheletnyi smink :) nem eszem magam azon h csúnya vagyok és dagadt stb. :D Biztos egy fiúnak sem vonzó látvány, ha a lánynak szanaszétvannak pattogva a körömlakkjai, vagy ha nincs kedve hajat csinálni összefogja nagyon.(kiengedve szereti a hajam)
2012. júl. 19. 10:00
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen, ha szerelmes volt. (:
2012. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 omba ***** válasza:
"Azért mentünk szét,mert féltékeny voltam, és kicsit sok idejét kötöttem le" - szerintem ez valószínűbb ok a kiábrándulásra, mint a smink léte, vagy hiánya.
2012. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

..ráadásul most hajszínt is váltottam :)


meglepődtem a válaszokon, mert a bátyámmal is beszélgettem , és azt mondta, hogy őt zavarná,ha a barátnője elhanyagolná magát.

2012. júl. 19. 10:14
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha ezek után még vele vagy, meg is érdemlitek egymást...

Elárulok valamit: ha csak kifestve ölelget téged, akkor NEM SZERET!!!

2012. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

És a smink hiánya nem egyenlő az elhanyagoltsággal, szerintem.

Soha nem sminkeltem, mégis ápolt vagyok, és a párom rajong értem (a bőrápolásnak köze nincs a festékhez).

De ha a féltékenykedés miatt szakított, az érthető. Bár a leírásodból nem ez jön le.

2012. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Itt most nem a sminken van a hangsúly, hanem hogy elhagytad magad. Tapasztalatból tudom, hogy kisminkelve gyönyörűnek érzem magam, míg smink nélkül csúnyácskának. Teljesen más az egész tartás, kisugárzás, önbizalom. Vagyis nemcsak egyszerűen egy sminkről van szó. És hiába mond bárki bármit, a külső számít. Aki mást mond, az hazudik. Szép szavak azok, hogy jaj ne a külsőmért szeressen, de sajnos csak szavak.
2012. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!