Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mertétek mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mertétek mondani a párotoknak, hogy esküvőt akartok? Fiúk ti hogy reagálnátok erre a dologra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 15:51
 1/6 anonim válasza:

Én szerintem ha x idő eltelik és a lány felteszi a kérdést, ja és a pasi is normális gondolkodású, akkor szerintem nem szabad elutasítani (ja meg ha a pasi is komolyan gondolja)

Egy dolog nem lenne normális szeritnem, ha midnez erőszakosan történne :) Mármint olyan ráparancsolósan :D

2012. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk anya rágta apa fülét a házassággal, és huszonéve házasok :) Függ a párodtól is...

F/16

2012. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szelesoldier ***** válasza:

Nekem a párom azt mondta hogy mivel az ötös a kedvenc száma így lehetne 2015.05.05-én ami kb még pont jó is lenne. Na meg nem felejteném el később a dátumot sem mert könnyű megjegyezni. Én meg azon gondolkozom hogy mi lenne ha....

Ezt még nem mondtam neki de nekem is tetszene szóval nincs ebben semmi rossz.

2012. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tuti nem térdelnék le, és kérném meg a kezét, de egy idő után azért rákérdeznék, hogy neki erről mi a véleménye.

Az exemnél rá is kérdeztem. Neki mindig az volt a válasza, hogy: majd egyszer.

Mikor már két éve csak ezt hajtogatta, kezdtem rohadtul megunni. Végül kiderült, hogy megcsalt, szóval nem bánom, hogy akkor nem volt benne.


24/n

2012. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem mondtam neki, mivel nem akarok.

Tényleg érdekelne, hogy a lányok hány százaléka esküvőb.zi. Azt hittem nem sokan, de úgy tűnik nem volt igazam.

(Remélem nem bántottam ezzel meg senkit, nem ez volt a cél.)

Ja és lány vagyok.

2012. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No házasság. Felesleges. Nem akarom a jogot az érzelmekkel keverni.
2012. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!