Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre mit reagálnátok? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok? Nekem rosszul esett

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal a kinézetről beszélgettünk és egymás kinézetéről is kezdtünk beszélni és azt mondta nekem, hogy én sem nézek ki "nagyon jól". Erre meglepődtem, és kérdeztem, hogy akkor szerinte hogy nézek ki, mire mondta, hogy csak simán "jól", mert a nagyon jó, az már egy "más kategória" pl topmodellek, sokkal kisportoltabbnak kéne ahhoz lennem és magasabbnak stb.Nagyon rosszul esett, de ő nem értette, elkezdte mondani, hogy most mi a bajom, objektíve nézve ez az igazság. Nem tudom, hogy tényleg csak felfújtam vagy másnak is rosszul esne,én azt hittem, hogy a barátom számára tökéletesen nézek ki, hiszen akkor mi értelme, hogy velem jár :(
2012. júl. 10. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább attól félj, ha csak a külsőd miatt van veled. Nem úgy gondolta szerintem.
2012. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Te kerested magadnak... Minek kérdezel olyat amire lehetséges a negatív válasz is? Mellesleg viseld el a kritikát is, mert az lehet építő jellegű. Ez is lehet az. Nem véletlenül van veled, ugyanis neki te tetszel. Nem csak a külső a lényeg, mondják a ronda emberek... De olykor igaz ez másoknál is. Pl: Hiába marha jól néz ki a plázap.csa ha egyszer annyi agya nincs, hogy valamiről beszélgetni lehessen vele...
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek a pasik. Ez nem azt jelenti h nem szeret meg nem tart szépnek csak egyszerűen van egy kategória (pl a modellek) amire szeretik csurgatni a nyáluk. De egy kapcsolatban nem csak a külső hanem a belső is sokat számít és biztos megvan az oka h veled van és nem egy "nagyon jól" kinéző nővel. Ezt nem kell a melledre szívni vagy különben mindíg balhé lesz ha megnéz valakit. Ilyenek a pasik.
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fünof ***** válasza:
51%
Teljesen jogos a felháborodásod, mert én ilyet nem mondanék a csajomnak.
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nyilván nem vagyok tökéletes, de akkor is rosszul esett, hogy ezt mondta, ő sem egy adonisz, de soha nem mondanék neki ilyet, hogy ő "nem az a kategóória" aki nagyon jól néz ki :(
2012. júl. 10. 12:49
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Most őszintén, baromi hisztis vagy és homokba dugod a fejed. Te is tudod magadról, hogy nem vagy modellszépségű nem? Más is így lát téged. Attól, hogy vkit szeretünk vagy a barátunk, nem kell azt hazudozni, hogy ő a legszebb a világon, mert ezt mindketten tudjátok, hogy nem így van...
2012. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez olyan vicces.


"Drágám, olyan ronda vagyok..."

"Dehogy, szép vagy"

"Nem, tudom, hogy ronda vagyok"

"Oké, akkor ronda vagy"

"Te szemét állat".

2012. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 jaja körübelül XD XD XD XD

Kérdező hány éves vagy te??

2012. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
en is ezt mondtam a kedvesemnek, pedig eggyertelmuen a lany nem a legszebb amitlattam valaha. en imadom ot es imadok vele lenni... de a teny az teny. nem ertem miert zavar az igazsag!
2012. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Őszintébb a pasid az átlagnál nincs ezzel probléma szerintem. És tényleg úgy szokták besorolni a lányokat hogy vannak a rondák a szépek és a külön kategória a topmodellek. Örülj hogy te a szépbe kerültél :) Ne duzzogj hanem bizonyíts. Kisportolt még te is lehetsz.
2012. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!