Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyének néz a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyének néz a párom?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan a facebook miatt veszekedünk. Egyébként is herótom van a facebook-b*ziktól, de hogy pont a páromtól kell elviselnem az meghaladja a képességeimet.

Észrevettem, hogy állandóan újabb és újabb nő ismerősei lesznek, fogalmam sincs honnan gyűjti be őket. De ezek mint a piócák megrohamozzák az adatlapját, irogatnak neki. Kirak magáról egy képet. (Persze olyat nem, amin együtt vagyunk) Csak megáról! Már egyből jönnek a lájkok, kommentek, hogy ilyen jó pasi meg olyan jó pasi…( Állítom, ezt élvezi!) Mintha innen gyűjtené az önbizalmát. (27 éves a szememben meglehetősen szánalmas ez a viselkedés, de a kérdés szempontjából ez mellékes)

Ami még szemet szúrt, hogy ezek az újabb „nő” ismerősök az a kategória, akikről ránézésre látszik, hogy végtelenül ostobák, olcsók és közönségesek és ráadásképpen még szépnek is képzelik magukat. Azt nem tudom elképzelni, hogy ezek bejönnének páromnak, azt meg plána nem hogy esetleg az egyik ilyennel megcsalna. Mivel egy józan ítélőképességű férfinak soha nem kellenének ilyenek. Komolyan mondom minden túlzás nélkül, hogy a vicc kategória az egész.

Párom azt akarja beadni nekem, hogy ezek a csajok csak úgy megtalálják őt és szerinte nincs abba semmi, ha kommentelnek neki. És egyébként is rondák és örülnek, hogy egy pasival több lett az ismerősük.

Azt persze párom nem fogja fel, hogy ez számomra iszonyú megalázó. Vagy lehet nem érdekli vagy már nem tudom mit gondoljak. Azt tudom, hogy szerintem 4 év után nem ezt érdemlem és a felnőtt párom igazán viselkedhetne felnőttként.

Sajnos kezdek kiábrándulni belőle!

Szerintetek miért csinálja? /Őszinte válaszokat várok!/


2012. júl. 19. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek miért csinálja?"


Te már nem adsz neki elég önbizalmat már nem tud úgy mutogatni a haverjainak, hogy nézzetek ide ő az én barátnőm hanem inkább arra veri,hogykis ribik lájkolgatják. Lehet nem csalt meg de ez tényleg pofátlanság. Ha annyira nem érdekelné abba hagyná.

2012. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:

Egy részére tudok megoldást:

Facebookos társkereső, burkolva. Véletlen rákattint egy

linkre, f*ngja sincs, mi az, egy alkalmazás, elfogadja,

és már fent is van. Az is lehet, hogy még ő sem tud róla!

Át kellene néznie a facebookját.


Az, hogy miért lóg rajta?


Van munkája? Vagy neki te? Van mit csinálnia facebookon

kívül is? Akkor miért ott lóg? Ő kerít magának időt, te-

hát ott akar lenni...


Szerintem a facebook nem a megfelelő szerepet játsza el

a mai közéletben, és egy szociális csődöt fog kialakítani,

persze csak azoknak, akik boldog családot, baráti kapcso-

latokat (a valós életben) képzelnek el, egy beszélgetést

egy pofa sör mellett, vagy mozit, és nem azon csámcsogni,

hogy MÁSNAK épp mi van az életével.


Párodnak: Nem attól lesz valaki, ha facebookon orrba-száj-

ba likeolják, és írogatnak neki. Ha a valós életben egy

emberre számíthat, többet jelent ezer like-nál.


Délután 3 óra: "Lerobbantam a kocsimmal"

Este 10-re 10 000 like

Hajnal 3 óra: "Még mindig itt rohadok".


Eszébe se jutna senkinek felhivni, hogy neme segíthetek..


Üdv a 21. században :)

2012. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én őszintén elmondanám sokadszorra is, hogy ez nekem nagyon nagyon rosszul esik, és feltehetne egy közös képet rólatok, hogy ő Veled boldog-íme. És ne válaszolgasson nekik a benyalós kommentekre,meg ne lájkolgassa őket, max könyvelje el hogy igen, ennyi mindenki szerint jól néz ki,és kész. Néha nézz rá ezekre a tyúkokra, hogy a párod nekik, az ő képeikhez írogat-e lájkolgat-e, mert én abban a pillanatban dobnám ki, lelkiismeretfurdalás nélkül! Találsz jobbat, ha úgy alakul. 22/l
2012. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok- VAGY a helyedben felraknék én egy közös képet, bejelölném rajta, így az kikerül az ő oldalára is, mégsem szedheti le, nem?:D az kicsit furán jönne ki. valamint ha válaszol is nekik,megköszöni a szép szavakat, a képei alá ilyen "örökké együtt, szeretlek" stb kommenteket nyomatnék, arra is reagálnia kell:D nyilvánvalóvá tenni,hogy stipstop, jobb ha kussolnak:) De itt inkább az a kérdéses tényleg, hogy ő vissza lájkol-ír e ezeknek az ismeretleneknek, mert az már baj! nálam az lenne.
2012. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még csak az kellene, hogy ilyen nők igénytelen képeit lájkolgatná..akkor nem ide írnék kérdés, mert egyből kidobtam volna.
2012. júl. 19. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben őszintén és kedvesen elmondanám neki ezt: "Nézd! Lehet, hogy az utóbbi időben már kisebb a lángolás közöttünk, de attól még szeretlek! És ez akkor is így van, ha nem mondom el minden nap. Viszont nekem nagyon rosszul esik az, hogy ennyi év után, az interneten még mindig nincs egy közös képünk, lehet hogy ez neked nem számít, de nekem nagyon is sokat jelentene.

Egyébként, az önbizalmadnak szükséges, hogy naponta 5 új plázacsaj az ismerősöd legyen? Mert véleményem szerint ezek a nők szánalmasak, és attól, mert épp írnak neked, még nem szeretnek téged különösebben. Szóval remélem nem ezekből a csajokból akarod építeni az önbizalmad. Itt vagyok neked, és igazán jól esne, ha velem töltenéd azt az időt, amit a virtuális csajok hajkurászásával töltöttél eddig."

Szerintem ez őszinte, kedves, ennél világosabban nem tudod megfogalmazni a mondandód.

2012. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!