Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz hülyének a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz hülyének a párom? Valóban ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
párommal már évek óta együtt vagyunk, együtt élünk, ismerem a rossz szokásait, ő is az enyémet. de van egy, amit már nem bírok elviselni, mégpedig az, hogy hülyének néz engem és nem tudom, hogy miért. gondolok itt arra, hogy például, amikor voltunk egy helyen nagyon megbámult egy nőt, de annyira hogy ráakartam szólni, mivel nézheti csak ne így hogy ott vagyok, mert nekem ez kellemetlen. csak nem tudtam mondani neki,mert sokan voltak ott, csak mikor beszélgettünk az estéről akkor mondam el és azt mondta, hogy én képzelődök meg nem jól látok. és ezt már annyira sokszor eljátszotta. ennyire hülyésnek néz? hát van szemem, láttam hogy bámulja,ami nem baj, hiszem nem vakságot fogadtunk. csak rákérdeztem és ő úgy tett, mintha nem is látott volna ott nőt. de még ráadásul esküdözik is meg minden. én ezt komolyan nem értem. főleg, hogy épp akkor nem is állt ott a közelében más a nőnek csak még 2 barinője. szóval ez miért van? ilyen már sokszor megtörtént és mindig azt kapom,hogy hülye vagyok és vak. pedig van szemem. és régen ráadásul együtt néztük a nőket hogy milyenek meg minden csak mostanság leszoktunk róla. de attól ő nézheti tovább már sokszor volt róla szó, hogy engem nem zavar hiszen szeret. úgyhogy nem értem. én már nem merek hinni a saját szememnek..... minden férfi ilyen? vagy csak ő? miért csinálja? annyira felidegesít ezzel....
2010. júl. 4. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akar rosszat neked,nem akarja hogy megbántson
2010. júl. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Valóban minden nő egy ordas nagy k*rva? Miért csak az anyám a kivétel?!


ezentúl minden olyan kérdésre ezt fogom válaszolni, ahol lekezelően beszélnek a férfiakról és általánosítanak.

2010. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából ő nem általánosított, konkrét példát hozott fel, és kérdezte, hogy más is ilyen-e,


Kérdésre válaszolva: nem, nem mindenki ilyen, amúgy ezek a válaszok neki is inkább reflexből jönnek, amikor pl. este átgondolja, akkor szerintem tudja, hogy legszívesebben mást mondott volna, én is sokszor így vagyok

pl.: -megetetted a macskákat?

-persze! (és közben rohanok a macskakajáért hogy megetessem őket)


na bocs, hogy közben már magamról beszéltem, de remélem válaszoltam =)

2010. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

el tudom képzelni hogy miylen érzés lehet.

én néha csak megjegyzést szoktam kapni egyes nőkről,na gondolhatod miylen jó érzés!

szerintem is nézze ha akarja de ha ott vagy mellette akkor azért ne a te társaságodba ráadásul úgy hogy majd kiesik a szeme ,nameg ha még utána is fordul,ez a mellette lévő nőre nézve eléggé kellemetlen,

az az igazság hogy ha egy dolog bánt rosszul esik és nem mondod el akkor baromira menned marad és csak mardossa a lelkedet,hameg elmondod akkor még a végén te vagy a hibás.

nem tudom hoyg jó megoldás e ,de néha vissza kell vágni,és ha te néznél meg majd egyszer egy pasit,és ugyanazt tennéd mint a párod?

nem értek vmit,minek néztétek együtt régen a nőket??? csak a nőket? gondolom férfiakat nem,,,,

nem értem hogy egy kapcsiba minek kell ezt csinálni,volt egy csaj aki azt mondta hogy a barátjával együtt nézték a csajok seggét,jah persze a pasiknak ez biztos jó meg izgi ,de szerintem az ilyen dolgok nem normálisak.

nekem az a véleményem az egészről hogy egy férfi akinek van tartása nem csinál ilyeneket ,ha a barátnőjével van akkor nem foglalkozik anniyra más nőkkel ,nem fogja kellemetlen helyzetbe hozni a csaját,,

2010. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen nyugi

csak én nem hagyom magam

igenis láttam, igenis nézted

és most már lopva lesegeti őket

2010. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én barátom nem néz meg egy lányt se,. sőt akik őt nézik elég feltűnően, mindig ilyet szól: mit néz?de csúnya:D

ezt persze viccnek szánja,de mindig elmondja h más lányok nem tetszenek neki, csak engem szeret.

Sztem lehet h unalmas vagy már neki. Ha azt szeretnéd h téged nézzen és ne a többi lányt,akk öltözz kicsit szexysebben, és ha így teszel,akk egy idő után csak rád fog figyelni, meg a többi pasira aki téged megnéz(mert megnéz).:D

2010. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!