Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadály a távolság?

Figyelt kérdés
A barátom két hét múlva utazik el négy hónapra tanulni. Szintén négy hónapja vagyunk együtt. A találkozás kizárt, telefonon/neten tudunk beszélni. Szerintetek mire számítsak? Kell tartanom attól, hogy a távolság miatt *kopik* a szerelmünk, esetleg más után néz? Szeretem, ő is engem, ezt tudom, de ki tudja mit hoz ki belőlün ez az utazás. Esetleg tudnátok valami tanácsot adni mivel tudjuk kicsit *feldobni* így a kapcsolatunkat? Ő: huszonegy férfi, én tizennyolc nő
2012. júl. 19. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezek nehéz helyzetek. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor nem lesz baj, maximum még jobban fogsz neki hiányozni. Ha nem elég erős a kapcsolat, akkor most legalább kiderül. Ne aggódj, attól biztosan nem lesz jobb.
2012. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szelesoldier ***** válasza:
Én mondtam már le amerikai tanfolyamot (fél éveset) részben a párom végett. Nem akartam itt hagyni csak úgy. Féltettem volna hogy valami kretén bepróbálkozik nála. Bízom én benne de attól még féltettem is volna. Magamból kiindulva szerintem lehetett volna kint akármilyen ordas kanos amcsi lány tuti hűséges maradtam volna. Ha szereted akkor bízzál benne, ennyi. A kapcsolat feldobására ötlet: mi mielőtt randiztunk sokáig leveleztünk, de csak is és kizárólag e-mail. Úgy mindig volt téma aznapról és nem csak ültünk egymás előtt a skypon vagy cseten. Szerintem móka.
2012. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!