Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Édes hármas. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édes hármas. Mit tegyek? Pasik válaszát várom.

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek van bnője már lassan 2 éve. Én nálam azok a pasik akiknek bnőjük van azok mindig is tabuk voltak. De most sajnos nem tudtam irányítani az érzéseimet, meg fogott a srác nagyon. Elsőnek ő adta a jeleket nekem én meg viszonoztam. Elkezdtünk beszélgetni utána, számot cseréltünk, és találkozgattunk is. Nagy hiba volt, de lefeküdtem vele egyszer. Ő nagyon aranyos volt utána, ölelgetett puszilgatott másnap is együtt voltunk egész nap.. de mivel nem egy városban lakunk sőt 110 km-re egymástól ezért nehéz a találkozás. Mondtam neki hogy legközelebb csak akkor találkozunk ha szakított a bnőjével. Mert mindig mondta hogy fog.. de valahogy mindig jött egy újabb kifogással. De minden nap beszéltünk, mindig ő keresett, telefonálgattunk sokszor fél órákat telefonon és kérte hogy a döntése biztos legye találkozzunk. Mondtam neki azzal a feltétellel ha még aznap lezárja a kapcsolatát vagy dönt. Tegnap találkoztunk de mondta hogy nem tud dönteni még mindig. Mivel nem akarja megbántani a bnőjét. Legalább is nekem ezt mondja. Este hívott hogy volt a bnőjénél de nem jutott vele semmire nem szakított, veszekedtek mint állt. mindig. Mondta hogy alig várja hogy hazamenjen és felhívjon. Több mint egy órát beszéltünk. Én mondtam neki ha ma nem szakít tovább nem foglalkozom vele. Ugyanis már 2 hónapja udvarol és húzzuk a dolgot. Már mondta azt is hogy majd legközelebb akkor hív ha szakított a csajjal. De mondtam hogy nem mert hallani se akarok róla ne keressen, de nem váltunk el rosszba. Letöröltem egy közösségi oldalról is mondtam neki hogy ne haragudjon nem akarom látni tovább mert nekem ez szörnyű így, azt mondta hogy ő bele fog őrülni ha nem lát. Mikor letöröltem írt hogy: ez gyors volt :S . ennyit nem válaszoltam rá. mondtam is neki hogy ne keressen ne hívjon nem fogom felvenni. eddig ő dönthetett, most már rajtam áll én meg nem akarom tovább ezt csinálni mert szerintem nem hagyja ott. de mondtam már nekem hogy nem szereti a csajt, de a megszokás.. meg fél belevágni a távolság miatt is velem. mondjuk ha közelebb laknánk szerintem már rég megoldódott volna ez az egész. Azt mondta hogy harcolni fog és nem fogja feladni mert velem akar lenni. Nagyon ki vagyok, nem eszek szinte semmit, legszívesebben írnék neki vagy felhívnám. De nem lehet mert amit megmondtam.. megmondtam. Ráadásul lefeküdtem vele és nem kellett volna, eddg soha életembe nem feküdtem még le egy pasival se akivel nem jártam.. de ezzel akartam magamhoz láncolni részben. Nem tudom mit tegyek. Nagyon hiányzik, nagyon fontos vagyok neki. Ha szórakozna akkor nem hívna fel órákra.. és nem keresne mindig. De nem tudom hogyan tovább. Mit tegyek? Kérlek segítsetek és a bántó szavakat kerüljétek mert nem vagyok jó állapotban! Tudom hogy magamnak csináltam, de sosem gondoltam hogy valaha belefolyok egy ilyen dologba.. de az érzések .. sajnos.

Előre is Köszi!



2012. júl. 10. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ahogy mostani bnojet megcsalta, ugy veled is megteszi
2012. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem feltétlenül lenne így. De még nem is járunk.

Nekem az a bajom hogy még nem hagyta ott .. elküldtem.. de hiányzik.. de szerintem így cselekedtem jól. Tanácsot várnék mit tegyek most. Mi lenne a megfelelő lépés.

2012. júl. 10. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes kis történet, de szerintem is jól tetted amit tettél. most azt nem értem hogy ha szakít a srác a barátnőéért akkor tudja tudatni veled,ha nem veszed fel a telefont? ezt úgy értem hogy akkor értesít-e téged más módon erről?. Ha tudod hogy igen, akkor szerintem várj addig ameddig meg nem teszi, mert ha szeret,akkor tényleg szakít majd vele.
2012. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy 16 L voltam (az utolsó)
2012. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért olvastam végig ezt a hosszú izét mert vártam hogy hol tér már át a sztori az édes hármas részre. 2lány 1fiú hmmm... :D

Azon kívül hogy nem volt érdekes a regényed, az a véleményem hogy jól cselekedtél, ha szerelmes beléd akkor ettől észbe kap , szakít és kitartóan keresni fog. Ha nem akkor pedig jobban jártál így mintha hagytad volna hogy még hónapokig amolyan pót-társ legyél neki.

2012. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig bíztam benne hogy szakít, tudtam, szinte már biztos voltam benne de már magam sem tudom, nem tudom elhinni hogy szakít mert már annyiszor mondta és végül elhúzta a dolgot hogy nem tudom mit gondoljak. Ő első ember akinek nyíltan beszélek az érzéseimről, nagyon megfogott mindenhogy, borzasztóan kedvelem és ezzel ő is így van. Még nem próbált hívni, de valszeg felvenném mert most is alig bírom ki hogy ne keressem. De erős leszek és kibírom! Azt mondta harcolni fog.. hát kíváncsi vagyok arra. Mondta ha szakít lejön hozzám. Mondjuk nem tudja hol lakom de ha nagyon ki akarná deríteni akkor lenne olyan ember aki eltudná neki mondani. De ha arra nem képes h szakítson akkor lejönni se fog szerintem.
2012. júl. 10. 23:36
 7/8 anonim válasza:
Hát izé... nem is tudom most honnan is kezdjem DE azt nagyon is jól tetted hogy ultimátumot adtál neki és nem veszed fel a telefont! Ez szép és kitartást is hozzá! De gondold végig azt is hogy 2 nője van 1x-re veled is eljátszaná ha megunt... és 110km nem 5 perc... tehá t utána se tudnál járni.. aztán meg az h nem tudja kiadni a bnője útját mert ez meg az... szerintem te is kezded gyanítani hogy eléggé hülyére vett!! Már csak így magamról tudom ha neekem nem kell egy csaj akkor a percen dobom nem húzom 2 hónapi... (17/F)
2012. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondta hogy nem szerelmes a bnőjébe de valamilyen szinten szereti. Azt is mondta hogy nagyon kedvel engem de lehet hogy kezd szerelmes lenni és mindig mondja hogy miért csinálom ezt megbolondítom a szemmel. Mondta hogy azt hiszem milyen jó neki, közbe nagyon rossz, mert nem tudja melyik lenne a helyes döntés. Akkor ha keresne akkor ne vegyem fel a telefont? Ha ír akkor meg ne válaszoljak? Szerintetek hülyít? Mondjuk nekem gyanus ezért vetettem véget ennek az egésznek. Mert ha nem állok a sarkamra akkor azt hiszi h bármit megtehet, de téved!
2012. júl. 11. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!