Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, valaki az életeben csak egyszer lehet igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondogatja a baratnöm(mivel a paromnak elöttem volt egy 2,5 éeve kapcsolata, mi 3éve vagyunk együtt), hogy a párom sose fog ugy szeretni, mit az első nagy szerelmét...a párom azt mondja, h enegem szeret, és ne hallgassak a hülye pletykákra, de mégis, TI mit gondoltok?
2009. júl. 14. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem csak egyszer...
2009. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy csak egyszer. és ha a párod azt mondja szeret és te is így érzed, akkor szerintem ne érdekeljen hogy a barátnőd(?) be akar kavarni nektek.
2009. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Nem csak egyszer lehet, én pl. most vagyok másodszorra igazán.
2009. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem egyszer. A barátnőd meg miért mondogat ilyeneket, nem tök mindegy neki? Ti dolgotok, nem az övé.
2009. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak egyszer lehet! Én is voltam már többször szerelmes. Mindig az hittem, hogy ennél jobban már nem tudok szeretni senkit sem, aztán mindig jött egy másik srác, akit még jobban szerettem! Szóval nem csak egy szerelem van...
2009. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és a barátnőd féltékeny és irigy.
2009. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szereted, bízol benne? Ő is téged/benned? Vele akarsz lenni? Ő is veled?


Ha mindre igen a válasz, akkor nem tudom, hol itt a probléma, és milyen jogon beszél bele bárki kívülről.


És nem kell túlmisztifikálni a szerelmet se, mert abszolúte semmit nem jelent. Előbb-utóbb úgyis elmúlik, és csak a sima szeretet marad, akkor pedig már teljesen mindegy, hogy volt-e előtte lángolás, és ha igen, akkor mekkora. Végső soron csakis az számít, hogy mennyire értitek meg egymást, mennyire vagytok egy hullámhosszon, mennyire jöttök ki jól egymással, mennyire számíthattok egymásra, mennyire tudjátok támogatni egymást, stb. ... EZ a lényeg, nem a szerelem. Tudom, hogy ez abszolúte antiromantika és antihálivúd, de a valóság már csak ilyen; minél előbb megszokod, annál jobb. :)

2009. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát sokszor én is úgy érzem nem leszek többet igazán szerelmes... msot vesztettem el nem rég a élezem nagy szerelmét... szal majd kiderül. de voltam már szerelmes de most az egyszer igazán!
2009. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
életem*
2009. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ember életében többször is szerelmes lehet. Sőt egyre jobban. Ugyanis a tapasztalatokból és a kudarcokból adódóan egyre nehezebben leszünk szerelmesek, de ha mégis, akkor nagyon. Én úgy gondolom, hogy minden szerelem nagyobb az előzőnél, mert az idő múlásával és tapasztalatokkal a hátunk mögött egyre tökéletesebb kapcsolatokat építhetünk - még ha sok esetben nehezebbnek is tűnik. Egyszer pedig eljutunk az Igaziig, akinél tényleg nincs jobb.


28/F

2009. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!