Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, baj hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, baj hogy én (fiú) 4 évvel fiatalabb lányba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Az attol fugg, hany eves vagy, ha 20, akkor nem, ha 18, akkor igen
2011. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha gyerek vagy, akkor baj, egyébként egyáltalán nem gáz.
2011. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én 17, ő 13 éves. Haverjaim közül sokan mondogatják, hogy mit akarok egy kis pisistől, még melle sincs meg ilyenek :( pedig én őrületesen szeretem az első perctől amióta megláttam :D
2011. márc. 5. 22:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Hat igy meg gaz, varj egy par evet, ha tenyleg tetszik, neki meg idosodnie kell, o meg kislany.
2011. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
csak olyan rossz ilyet hallani, hogy várjak még pár évet...mi lesz ha addig összejön egy másik palival és olyan kapcsolatuk lesz, amit én már nem tudok megbontani?
2011. márc. 5. 22:23
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha összejön mással, akkor nem hozzádvaló. Nem lennél vele boldog....

Járni járhatsz vele, de sex ne legyen.

2011. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pff 13 az manapság ha szétnézünk az utcán kész nőnek számit :D Ilyenkor hajfesték, piercing, magassarku minden játszik!
2011. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ő nem olyan :D bár 15-16 évesnek simán kinéz :D
2011. márc. 5. 22:27
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Legalabb addig varj, mig kozepiskolaba megy. Azt nem mondtam, hogy addig ne udvarolj neki, ne tarsd fenn az erdeklodeset, de erzelmileg ezek a lanyok meg nincsenek kesz egy kapcsolatra, megha festik is magukat es magas sarkut hordanak (jo-jo, tudom,ez a lany nem).

En speciel anyakent sem orulnek, ha a 13 eves lanyom egy 17 eves fiuval jarkalna.

2011. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vok, csak 18-14 es felállásban:) nem vok belé szerelmes, de adok magunknak egy esélyt, max nem sikerül a dolog.nahbumm:D
2011. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!