Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsam meg a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a barátnőmet? Hogy érjem el, h úgy rajongjon értem, mint senki másért?

Figyelt kérdés
a barátnőmet elhalmoztam minden szeretetemmel, de tényleg teljesen. írtam neki verseket, amikor találkoztunk, sosem rajtam függött, h mikor, én akármikor felszabadítottam az időmből annyit amennyi csak kellett. és azt hiszem itt rontottam el. lehet, h úgy érzi, h túl könnyen megkaphat, és ezért lekezelő velem sokszor. mit csináljak? hogy tartsam fel benne az érdeklődést?

2012. júl. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit kevesebb figyelemmel..
2012. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor megbeszélitek, mikor találkoztok, többször mondd neki, hogy bocsi ekkor nem érek rá ez és ez miatt.

Ha együtt vagytok is, ne mindig az legyen, amit ő szeretne, légy határozottabb, dönts te! Kevesebb figyelmet fordíts rá!

2012. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eddig papucs voltál, legyél bunkó :P
2012. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy lábtörlőt senki sem tisztel.
2012. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amiket eddig írtatok nagyon jók. 1-2 példát szívesen elfogadnék még
2012. júl. 20. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Légy határozottabb! Finoman add tudtára, hogy nem csak ő az egyetlen női ismerősöd, hogy nem csak ő létezik az életedben. Hidd el hamar észbe kap, ha meg nem, akkor hagyd ott, mert nem tud téged értékelni!

Ennél többet szerintem nem nagyon tudsz tenni, ilyen helyzetben. Sok sikert!

2012. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :).időközben kiderült, h már annyira nem is szeret(vagy csak taktikázik vagy nemtom).volt pár vitánk, ami csúnyán belerondított ebbe. nem tudom, h meddig leszünk még együtt, de amiket mondtatok, csak akkor teszem meg, ha stabilizálódik a helyzet.de igazából már nem vagyok annyira rajta az ügyön.kicsit már belefáradtam ebbe az egészbe :/
2012. júl. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!