Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy dilemmában vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok, mert a barátnőmet titokban akarom eljegyezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom a lány ujj méretét. Szerinem elég kellemetlen hogyha egy romantikus pillanatban kiderül, hogy nem jó neki a gyűrű. Hogy lehetne titokban valamiféle méretet kicsalni belőle, úgy hogy semmit se sejtsen? Remélem ti tudtok ilyen praktikákat?
2012. júl. 13. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lopj el tőle egy gyűrűt, amit nem hord, vagy kérd meg a barátnőjét, hogy próbáltassa fel az övét, és mutassa meg neked, hogy melyik jó rá.
2012. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem figyel, vagy zuhanyzik, akkor próbáld fel a gyűrűjét. Megjegyzed meddig megy fel az ujjadra, illetve mennyire szorít, és az ékszerésznél addig próbálgatsz, amíg találsz egy hasonló méretűt, és akkor már meg tudja mondani az eladó h az hányas méret. Utána már csak választanod kell:)

Ha elkezdesz kérdezősködni, akkor könnyen lebukhatsz. Elvégre mi másra kéne egy gyűrűméret egy lánytól..:)

2012. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amikor fekszetek egymás mellett, húzd le az ujjáról a gyűrűjét, és húzd rá a te ujjadra, csak úgy szórakozásból.
2012. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyomd nedves szappanba az egyik gyűrűjét, és vidd el az ékszerészhez. De a szórakozásból felhúzós is jónak tűnik.
2012. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán vehetsz nagyobbat is mert max a végén ráigazíttatjátok.
2012. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Egyet értek az előttem szólóval.Szerintem elég ha kb. megegyezik a méret.Itt a szándék a fontos hiszen nem fog azért nemet mondani mert nem passzol a gyűrű mérete.Miután megkérted a kezét nyugodtan rá lehet igazíttatni az ő ujjára .:)
2012. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre valók a lány barátnői, vagy a legjobb barátod ! Nekem pl úgy kérte meg a párom a kezem, hogy a legjobb barátja megkért, menjek el vele gyűrűt választani a barátnőjének, mert meg akarja kérni a kezét ....:D aztán így lett gyűrűméret és halom gyűrűt felpróbáltam, persze olyat ami nekem tetszett, így legalább nem volt gond még azzal sem, vajon tetszeni fog e nekem ...( tudom, ilyenkor nem ez a lényeg, de mégis ...) .


ui: a méretre igazítással vigyázni kell, mert köves gyűrűnél kieshet majd később a kő , max akkor jó, ha tudnak adni kisebb méretet !



Sok szerencsét, majd számolj be a lánykérésről !


Megvan már, hogy hogy kéred meg a kezét ? Hagyomás úton, vagy valami extra ?:D

2012. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyűrű lopás nem jó ötlet, mert nekem is nagyon sok gyűrűm van ami nagy rám, csak nálam vannak. Inkább tényleg az a legjobb, ha megkéred egy barátnőjét hogy próbálja fel az övét, vagy csak vegyenek eggyütt barátsággyűrűt, vagy valami ilyesmi. :D
2012. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!