Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vagy ne menjek holnap bulizni? Ott lesz a (volt) barátom is.

Figyelt kérdés
ez az egyetlen buli ami a városban lesz, eddig úgy volt,hogy el akarok menni, de most elgondolkoztam. Ott lesz a (volt) barátom is, akivel azért szakítottunk,mert neki kell még ilyen fiatalon a szabadság. Ha elmegyek azt fogom lesni,hogy kivel van mit csinál. ha olyat látok amit nem kellene, elcseszem a nyaralásom is.(vasárnap indulok) De szeretnék nagyon bulizni. de a !volt)barátommal olyan se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk. Tudom,hogy nem csajozik annyira, de holnap részeg lesz 100%.
2012. júl. 20. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem akkor menj el ha te is kész vagy pasizni, mert az tényleg sz@r lesz neked hogy ott kuksizol egyedül v bnőiddel/barátaiddal ő meg egy másik csaj szájában/bugyijában turkál:D


de az is elehet összejönnétek megint:D

2012. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ilyen veszekedéssel, amit most levágtunk, kétlem,hogy közel jön hozzám :D
2012. júl. 20. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ezt csak te tudhatod, te ismered a helyzetet meg Őt, de nekem is volt ilyen se veled se nélküled kapcsolatom, többet voltunk külön mint együtt 3 hónap alatt, 2-3 napig együtt, 3-4 napi külön, és én is minden veszekedés után azt hittem, hogy többet nem beszélünk, valahogy mégis mindig egymásra találtunk:D


szóval soha ne mond, hogy soha, az már más kérdés, hogy mennyire egészséges ez, nekünk nem lett túl jó vége, vagyis hát beláttuk mindketten h jobb ha mostmár tleg hagyjuk egymást, mert ez így szétb@asz mindekttőnket, de k.rva nehéz volt szétválni:S


22/F

2012. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem mennék el. Jó, tudom, hoyg ezt a kerüljük el dolgot örökké nem lehet játszani, de amíg jobban le nem zárod a dolgot, szerintem csak elrontaná a kedved, aztán lőttek a bulinak meg a nyaralásnak is.
2012. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

8 hónapig voltunk együtt. 3 hete mentünk szét, de minden nap beszélünk.

akkor pattintsam ki magam és menjek ?:D

2012. júl. 20. 21:01
 6/9 A kérdező kommentje:

igazából, akkor meg itthon eszem magam,hogy vajon mit és hol csinál :D jól van e :D

ez nem olyan amit le lehetne zárni, mert szeretjük egymást

2012. júl. 20. 21:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmentem ,hatalmas habparti volt. Egy csajjal sem láttam. Végig szemeztünk majd mikor kicsit elkezdem játszani kapott tőlem a szájára egy puszit ő meg válaszképp lesmárolt :D kéz a kézben mentünk haza meg hülyéskedtünk. Felmentem hozzá és nagynehezen elbúcsúzkodtam ,mert 5 órakkor indultam. Már pár órája lengyelországban vagyok. ( egyik szemem sír a Szerelmemért a másik örül a kikapcsolódásnak) az uton 2-3 órán át sírtam mert rossz lesz nélküle egy hét :(
2012. júl. 22. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor sikeres "küldetés" volt :D

Gratula :)

Én holnap készülök ilyesmire, mondjuk nekem nem lesz ott volt barátom, hanem eddigi legnagyobb szerelmem :) távlatban :D

Mondjuk én sem vagyok neki közömbös :)

19/L

2012. júl. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikeres :)) köszönöm és neked is sok sikert ;)
2012. júl. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!