Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményekre lennék kíváncsi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lennék kíváncsi! Miként döntsek? Az a helyzet, h van 1 fiú, akivel msn-en beszélgetünk, és nemrégen meghívott bulizni! Elmenjek-e a buliba vagy sem?

Figyelt kérdés

Nemrégen beszélgettünk msn-en, szóba jött a bulizás téma, és meghívott a lakhelyén található disco-ba! Záróbuli lesz 16-án! A fiú közel lakik az én lakhelyemhez, kocsival kb. 30 perc alatt oda lehet érni! Akkor, és ott találkoznánk elsőként személyesen, úgymond randinak is tekinthető a dolog! :)

Tisztában vagyok vele, h van az a szitu,h "disco-ban nem a legjobb ismerkedni, első alkalomnak válasszunk egy csendes, semleges(lakhelytől függetlenül) helyet, ahol ketten vagyunk, mert úgy romantikusabb". A következő dolog pedig az, h mindketten huszonévesek vagyunk, itt van a nyár, jó idő, megengedhetem magamnak a bulit, mert jól sikerültek a vizsgáim Fősulin stb. Ott van az is, h én nem vagyok 1 nagy bulizós típus, de voltam Fősulin szakesten, ami buli volt! :) Tisztában vagyok vele, h a szerelem, párkapcsolat, fiú nem fog az ölembe hullani, nekem is tenni kell az ügyért!(Nekem egyelőre tetszik a fiú, nem élem bele magamat a komolyabb szituba, majd alakul vhogy) Kettős érzés van bennem:

1, Úgy érzem, h tennem kell azért, h vhogy alakuljon a helyzet(elmegyek a buliba, találkozunk, beszélgetünk, megismerkedünk személyesen is, ha nem jön össze, max, buliztam 1 jót:))

2, Másrészt félek is az újtól: milyen lesz a fiú viselkedése, én hogyan fogok tetszeni neki, hogy fogom észre venni a jeleket, milyen lesz az egész szitu a buliban és még sok tényező. Még 1x elmondom: nem élem bele magamat, lesz, ami lesz! :)

Msn-es beszélgetés során azt vettem észre, h rendes, jó fej fiú!


Bocsánat, ha hosszú voltam! :)

A véleményeket, javaslatokat,tanácsokat, válaszokat köszönöm szépen előre is! :)

Én, a kérdező 20/L, a fiú pedig 22/F :)


2010. jún. 14. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

hát 20évesen már elmehetsz vele szerintem. :)

mert nyilván 13 évesen nem ajánlatos XD

amugy hallgass az ösztöneidre. :)

az sokat segít^^

2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne menj! csak arra kellenél neki, hogy visszahdítsa az exét!
2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elmész semmit nem veszthetsz. Ha rossz a benyomás, max bulizol egy jót, és esetleg ott ismersz meg valakit, akivel később alakulhat. Persze az is előfordulhat, hogy hajjderossz este lesz, de ez mindig benne van.

Te döntesz nem mi.

2010. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

hát ezt te fogod eldönteni és nem mi de lehet nem ártana jobban megismerni :)

2010. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :) Igen, nekem kell eldönteni, h mit tegyek! Azt nem hiszem, h arra kellenék, h visszahódítsa az exét, bár semmit sem lehet tudni manapság! :)

Jöhetnek még vélemények! :) Minden tanácsot, véleményt elolvasok :)

2010. jún. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!