Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenézhetek vagy nem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenézhetek vagy nem a párom telefonjába?! Avagy, ha nem tudom nem fáj?!

Figyelt kérdés

Szóval a párom gyanúsan viselkedik. A telefonjával alszik, akkor is a ruhák alá van rejtve. Ha tölti mindig úgy, hogy a látószögében legyen, de ha el kell távolodnia akkor leveszi. Rendszeresen jönnek sms-ek, de mindig "munka" ügyben. Nem lenne könnyű belenéznem, és nem tudom, hogy mit tegyek? Viszont felmerült a kérdés, hogy jogom van-e tudni, hogy megaláznak-e vagy sem?!


/Természetesen rákérdeztem, hogy miért lett ennyire "secret" a telefonja, hiszen ez régebben nem így volt. De valami semmitmondó, kitérő válasszal át is ugrotta a témát. Amikor próbáltam újra felhozni, akkor már erélyesebben mondta, hogy hagyjam már ezt a témát/


2012. júl. 20. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
én meg kémprogramot irtam a bnőm gépére.. és akkó mivan?
2012. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hole Hunter ***** válasza:

Jogilag a levéltitokkal egyenértékű...azaz semmi közöd hozzá. Másfelől biztos lehetsz benne, hogy félrebarátkozik.

Sajnálom.

Üdv.

2012. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs jogod, de nézz bele. Ebben az esetben jobb tudni, hisz úgyis sejted, egyszerűbb ha meg is bizonyosodsz.
2012. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1x elmentünk bográcsozni (haverok, család) És az egyik haveromnak csak az apja jött el. Indultunk volna hazafele, és haverom apja elkezdett SMS-t írni.

Kérdezte haverom az apjától, kinek ír.

Azt mondta az anyjanak, hogy tudja, hogy mennek hazafele.

Megkérdezte, hogy minek ? És enyhen illuminált állapotban azt felelte: Fiam, egy sms 7 cent. Még mindig olcsóbb mint egy válóper!


Szóval ezt mondom most neked én is :)

2012. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinalta az exem. 3 évig tartott szeretőt.. Elloptam a telefont és kiderült. Elöbb is reagálhattam volna igaz :D Most mar minden rendben.. Van egy gyermekem és egy csodás férjem aki mindig kin hagyja a telóját :)
2012. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira egyértelmű hogy a párod félrekúrogat :)
2012. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy mindenáron de megnézném:)
2012. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bele sem kell nézned, hogy tudd, hogy félrelép, és ráadásul ritka sz.rul "titkolja".

Én meg barátom van, hogy pötyögünk egymás gépén/telefonján valamit, pont azért, mert nincs rajta semmi, amit ne láthatnánk, épp ezért nem is érdekes.

2012. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nincs jogod, de ha nem őszinte Veled a barátod, akkor miről beszélünk ?


Nézd meg nyugodtan..

2012. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!