Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg, hogy nem lehet semmi gond?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki kijelentette,hogy járna velem,HA nem lennénk osztálytársak.

Mert van ez az osztálytársas szabály,hogy nem szabad osztálytárssal járni.

Én úgy gondolom,ha nem 2 sz*r ember jön össze,akkor meg tudják értelmesen beszélni és békésen elválni utána meg barátként folytatni a dolgot.


Ti mit gondoltok,igaza van vagy nem!?

Ha tudtok lécci írjatok okokat miért nem lehet gond belőle.

Köszi!


2012. júl. 21. 02:38
 1/10 anonim ***** válasza:
osztalyomban volt ez. 9edikben osszejott a csaj a sraccal, osszevesztek es 4 even at ment a morgas es egymas anyazasa, de legalabb mi jot nevettunk
2012. júl. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az az "osztálytársas szabály" egy hülyeség. Nem akart megbántani, amikor kikosarazott.
2012. júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
es a maisk baj, h tul sokat lesztek egyutt es unalmas, h suliban es sulin kivul is talalkoztok, hamar vege lesz hidd el
2012. júl. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De ha normális az a 2 ember,miért nem lehet megbeszélni és normálisan viselkedni,ha valami nem jó egy kapcsolatban,mind a 2 ember hibája,nem csak éppen a másik félé..



Nem,nem kikosarazni akart,hiszen én nem írtam neki semmit és még félre érthető dolgokat sem,egyszer csak írta,hogy szeretne velem össze jönni,de ez a gondja.És egyébként is majdnem minden ember így gondolja sajnos.

2012. júl. 21. 02:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem..(ezzel nem titeket akarlak megbántani vagy nem tudom)..de suliba is,minek lógnék állandóan a nyakán? Attól hogy járok vele még nem a rabszolgám,külön ember akinek külön élete van és szabad akarata,nem tudom,lehet hogy én vagyok furcsa,de szerintem nem kell a nyakán lógni és nincs gond.
2012. júl. 21. 02:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet a dolog. Nem egy jó példát láttam. Egyébként is, egy kapcsolatot kialakítását a szakítás esetleges gondjaira hivatkozva elutasítani, hülyeség.
2012. júl. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Unalmas lesz akarhogy a kapcsolat. Sokat lattam mar ilyet a sulimban, de egyet nem tudok mondani, amelyik tulelte volna. Kb minden lepeset ismered igy, es meglasd akaratodon kivul lesz flyton samci es beleuntok idovel
2012. júl. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én éppen ellen példákat láttam erre a dologra,nem is egyet.

Egyébként köszönöm,nem tudom hanyadiknak mert igaza van abban,hogy még össze se jöttünk,kár arra hivatkozni mi lesz később.

2012. júl. 21. 02:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem voltak osztálytársaim akik 11-ben összejöttek és még mindig együtt vannak. (szóval már 3 v. 4 éve?)

Nekem nem osztálytárs, de suliból volt barátom, és nem volt benne semmi pláne.

Olyan húúúúúdesokat úgyse lehet találkozni, hisz max szünetek vannak, de akkor se lógtunk mindig együtt. Szerintem nincs benne semmi pláne, másoktól is hallottam ezt már, de most ősztinén, miért ne? Ha tetszetek egymásnak, szereted, lamúr, akkor miéééért ne? Csak azért mert osztálytárs? Ez hülyeség...

21L

2012. júl. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez az egy ami megakadályoz minket és bele fogok halni,ha emiatt nem lehetek vele :(((
2012. júl. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!