Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki hasonlo helyzetben? Nagyon szépen megkoszonném a válaszokat, mert tudatlanságban élek, idegileg roncs lettem.

Figyelt kérdés
26éves ff vagyok, a barátnom (21) elhagyott,7év után, azt mondta nem boldog velem, a boldogságot a barátnoje családjánál lelte meg most szuletett fél éve gyerekuk,10-12orákot eltoltott náluk naponta, még most is, velem 1-2orát, és akkor is roluk beszélt, aztán aludt. Nemértem meg, h egyik naprol a másikra nemszeret és kerul. én nemjártam átt oda. Sokszor ott is alszik. Nemtudom már mit gondoljak, járt már hasonlo helyzetben valaki? elore is koszonom a válaszokat
2012. júl. 21. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Most azért hagyott el, mert a barátnőjüknél született egy kisbaba?

Hát én akkor leülnék vele beszélni, mert ha egy kisbaba jelenti a boldogságot neki, abban te is tudsz majd idővel segíteni. Egy próbát megér :)

2012. júl. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Édes istenem! 21 éves felnőtt embernek több esze lehetne. Nem hiszem el hogy csak ez miatt kidobott volna az ablakon egy 7 éves kapcsolatot. Lehet hogy ez csak egy ürügy hogy lepattintson téged, mert már új fiút szeretne magának helyetted. Régen voltatok már 14 évesek amikor összejöttetek. Meg hát mondta is neked hogy sosem volt boldog veled. Akkor ne várd hogy leélje veled a hátralévő éveit.


Nem jártam ilyen helyzetben, és remélem nem is fogok SOHA!!!!

2012. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az utobbi 1 évben nemvolt boldog,mikor a barátnojéhez elkezdett intenzívebben járni és tobbet ott tartozkodni.
2012. júl. 22. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!