Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nem néz drámákat azon...

Aki nem néz drámákat azon okból kifolyólag, mert taszítja az ott található sok borzalom, voltaképpen hanyag tudatlanságban, tompa közömbösségben él?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy ha valaki azért nem néz drámát, mert nem szeretne szembesülni az ott található borzlamakkal (amiknek mindig van vagy valós, vagy tartalmi alapjuk), akkor ő voltaképpen nem rendelkezik kellő élet tapasztalattal, világ és énképe gyenge, hiányos, csonk. Aki nem néz drámát ilyen okból kifolyólag az gyenge és közömbös ember, akit nem érdekel az élet és világ átfogó oldala, lényege és sötétsége sem. (Márpedig ha nem ismerjük az élet sötét oldalát, nincs foglamunk magáról az életről sem)


Ui: Szerintem mindenki magánügye hogy néz-e drámákat vagy sem és inroleráns dolog lenne ráeröltetni olyan emberekre, akiknek nincs ehhez erejük vagy kedvük, illetve ízlése.


Ti mit gondoltok erről?


2012. márc. 11. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs de nem nézek drámát de csak azért mert unalmasnak találom.(mindenki le fog pontozni)
2012. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dráma elég tág filmes műfaj, nem gondolom, hogy tele lennének borzalommal. Egyes horror filmek tele vannak borzalommal, de a dráma??

Másrészről ma már nagyon gyakran keverednek egy egy filmben a műfajok, aktív filmnézők ki sem tudják kerülni a drámát.

Egyébként én azt figyeltem meg, hogy ezt a műfajt általában a szenvedélyes, mély lelki és érzelmi életet élő emberek kedvelik.

2012. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Élettapsztalatot nem lehet szerezni sem könyvekből, sem filmekből. Nem olyan céllal készültek. Ha még is-(bár én ilyennel nem találkoztam)-akkor sem.

Azok az emberek, akik csak és kizárólag a nehéz élethelyzetet ábrázoló műveket szeretik, (vagy csak úgy tesznek)-és ez az értékrendjük alapja akkor, amikor "besorolnak", azoknak komoly problémái lehetnek.

Én mindig kerűltem őket, mert tízből tíznek nem volt humorérzéke.Én pedig erre esküszöm.Jókat nevetni.

Pontosan tudom, hogy ez így nem kerek, főleg,mert úgy érzem, leangolóan fogalmaztál itt-ott. Ha igényt tartasz

rá, megy a privát, hosszabban. Szia.

2012. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!