Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Amikor összejöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor összejöttök valakivel, már szerelmesek vagytok, vagy ez később alakul ki és csak nagyon tetszik és kedvelitek a fiút?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakivel?
2012. júl. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem mindig az van, hogy csak később leszek szerelmes, nem tudok úgy szeretni valakit, hogy nem ismerem eléggé.

25N

2012. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azonnal szerelmes vagyok.
2012. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én addig nem is gondolkodom azon, hogy összejönnék-e valakivel, amíg nem nincs meg a szerelem kezdetének szikrája, a testi-lelki vonzalom. El nem tudnék olyat képzelni, hogy valakivel összejövök, csókolózom és közben nem vagyok belé szerelmes.

Talán pont ezért nem volt sok férfi az életemben és pont ezért nem is bánom.

2012. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én addig nem tudnék összejönni valakivel, amíg nem szeretem. Ehhez pedig az kell, hogy ismerjem.. Nem tudnék 3 randi után "járni" valakivel, barátommal 4 év ismertség után kezdtünk kapcsolatba. :D Én már csak ilyen lassú vagyok :D Ennyi idő alatt legalább kiderül, hogy ki az akit tényleg érdeklek, és ki az, aki csak egy laza kufircra hajt :DD

18/L

2012. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!