Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy sértés az egy lánynak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy sértés az egy lánynak ha a barátja nem őt tartja a legszebb lánynak?

Figyelt kérdés

Ugye szokták mondani bóknak, meg dícséretnek a lánynak, hogy "te vagy a legszebb akit valaha láttam..."

És ha az ember nem így gondolja akkor se szabad azt mondani, hogy "szép vagy nagyon de nem a legszebb..."

Ez vérig sértés?



2012. júl. 21. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
jó kérdés, szerintem csajfüggő
2012. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 AvernusTriad ***** válasza:
70%
Ha így gondolod, akkor ne az mondd, hogy "te vagy a legszebb...", hanem "gyönyörű vagy" és kész.
2012. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hát nekem rosszul esne. De viszont, ha külsőre nem ő a legszebb, de ha hozzáteszed, hogy úgy szereted ahogy van, belsőleg ő a legtökéletesebb neked, akkor a hangsúly a mondat 2. felére esik. Remélem segítettem.

16/L

2012. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Macs1209 ***** válasza:

"te vagy a legszebb akit valaha láttam..."


Egyrészt bók, másrészt hazugság.

Kérdés az, hogy melyiket látod meg? Hogy a barátod

bókol neked, vagy azt, hogy a barátod a szemedbe ha-

zudik!


Soha nem mondtam ilyet egy nőnek sem, hogy a legszebb

lenne... Úgysem igaz. Ha meg erre nem jön rá, akkor

nem csak naív, hanem buta is.

2012. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASOT ***** válasza:

biztosan.


ha azt mondja jajj :):):) ne viccelj, vagy nem is reagálja le akkor is rosszul esik neki. valamilyen szinten mindenképppp!


2 eset van: van akinek nagyon rosszul esik és van akinek nem annyira...

2012. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérés nélkül nem kell előhúzni ezt a dumát, meg persze a szebb csajokat se kell a jelenlétében végigmérni.

Ha nagyon erősködik, akkor ez az igazság, de még akkor is nagy hiba (vérig sértés) lenne megemlíteni, hogy "Hát igen, a Jucus pl. szebb nálad. Meg a Mancika..."


Én eddig próbáltam úgy élni, és általában úgy is éreztem, hogy büszke voltam arra, hogy ő a barátnőm. Nem mosolyogtam szebben az eladókislányra, mint őrá, még ha az szebb is volt, és kacérkodott volna. Tudtam, hogy miért őt szeretem.

2012. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem sértés, értelmes nő úgyis tudja hogy enm így van. de hát nem is azért vannak együtt, attól még tetszhet valaki nagyon, hogy nem ő legszebb. én sem gondoltam soha egyik pasimról sem hogy ő a legszebb férfi a világon, ennek ellenére tökéletesen megfeleltek számomra.
2012. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hogy nem őt tartod a legszebbnek, ez szerintem normális dolog, mivel mindenkinél van szebb. De ezt így konkrétan a nő szemébe mondani nem épp kedves gesztus. De bókolni mindenképpen muszáj, hisz a bók egy nőnek olyan fontos, mint növénynek a víz. Ha nem kap belőle, akkor elszárad. Hangsúlyozd azt, amit tényleg szeretsz benne, mert ezt egy nő sokkal többre értékeli, mint ha csak azt mondanád neki, hogy jól nézel ki. Pl. : szeretem a humorod, szeretem a göndör hajad, odavagyok a csábos tekintetedért..ilyesmi :) Remélem segítettem!
2012. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én őt tartom a legszebbnek és nem azért mert fizikailag nincs olyan lány aki jobban néz ki hanem mert ha szummázom, hogy kívül-belül milyen akkor bárkit überel :)
2012. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hanariko ***** válasza:

hát ezt kimondani hogy "szép vagy, de nem a legszebb" elég bunkóság. Akkor most csak simán hogy: "szép vagy!" vagy hogy "gyönyörű vagy!"

A "szép vagy nagyon stb" se nyerő, minek kell hozzátenni hogy nem a legszebb? Ez már-már paradoxon hogy: jaaaaj nagyon gyönyörűségesen szép vagy DE! és utána meg odaböksz egy ilyet hogy nem a legszebb...

Szerintem tahóság.

2012. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!