Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van olyan weboldal/fórum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van olyan weboldal/fórum ahol lehetne ismerkedni Győri v. Veszprémi 20 körüli rendes, értelmes gondolkodású férfiakkal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 22:48
 1/10 Neverwalkalone ***** válasza:
Itt vagyok :) Miben segíthetek? :)
2012. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha te egy jó tündér vagy akkor egy 21 éves férfit szeretnék reggelre akinek egymásnak az ágyba vihetjük a reggelit és aztán huncutkodhatunk. Emellé intelligens, érzelmes, érett, őszinte, lelkiismeretes és örülne ha mellettem ébredhetne fel minden nap. :)
2012. júl. 21. 23:03
 3/10 Neverwalkalone ***** válasza:

22 vagyok maradhatok? :D Jó tündér helyett a varázsló titulust jobban kedvelem :D A legyen ön is milliomosban a másfél milláig jutottam szóval intelligencia kipipálva :D

Az érzelmesség, az őszinteség lelkiismeretesség alap dolog Nálam, és ezt is várom el a jövendőbelimtől :) Reggeli készítésben kiváló vagyok :) Az érettségről csak annyit hogy amikor kell éretten felelősen gondolkodom, de nem felejtettem még el hogyan kell gyermekként örülni :) Mottóm: Még hiszek a mesékben... :) Várom válaszod :)

2012. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Szerintem ne az interneten keresd álmaid férfiját :) Nyilván tök jó dolog, hogy lehet a neten ismerkedni, de mindenki azt ír magáról amit akar. Az is előfordulhat, hogy chaten tök jót beszélgettek, de szemtől szemben meg se tud szólalni a srác annyira zavarba jön (ami tudtommal nem jó pont a nőknél, de valakinek biztos tetszik ez is). Gondolom egyetemista vagy (ha 2 város is szóba jön), ott meg aztán tényleg baromi egyszerű ismerkedni. Jó helyre kell ülni egy unalmas előadások és máris lesz egy új ismerősöd/barátnőd (aki minden bizonnyal ismer férfiakat) :)
2012. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Élőben is hazudhatnak. Nem vagyok egyetemista. OKJ-s tanfolyamot kezdek majd el.
2012. júl. 27. 23:53
 6/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Persze hazudni mindig lehet, de ha az arcodba hazudik azt könnyebben észre lehet venni (szerintem :) ). Tanfolyamon sem egyedül leszel ;)
2012. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Neverwalkalone ***** válasza:
Ismertem olyat aki neten jól tudott de csak egy darabig :D Aztán nagyon béna módon bukott le :P
2012. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dogmatix91 ***** válasza:
az idők végezetéig nem lehet hazudozni :) Egyszer mindenki lebukik, ezért én mindig megmondom a véleményemet, még ha az valakinek nem is tetszik :D
2012. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Neverwalkalone ***** válasza:
Szeretem az egyenes embereket! :D
2012. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Sajnos nem mindig értékelik az őszinteségemet :D
2012. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!