Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én nem írok neki, akkor ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem írok neki, akkor ő magától nem ír, meg se erőlteti magát, szóval nem érdeklem már?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt, de mindig én kezdeményezek neki minden nap témát, vagy interneten keresztül, vagy msn-en, mikor huzamosabb időig nem tudunk találkozni, mert más városban lakunk. Meg se erőlteti magát, ahogy látom,Mert mindig rám vár, hogy írjak valamit. Számomra ez úgy tűnik, hogy már futok utána. Ti hogy gondoljátok?

2012. júl. 21. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled már, velem is ezt játszotta egy suna, egyszer csak valami random faszingert jelölt be párként facebookon, namondom nem lehetett volna értelmes ember módjára kijelenteni, hogy nem akar tőlem semmit.:D
2012. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
camozz vele.
2012. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem camozik, különféle okok miatt, ami neki nem jó -.-
2012. júl. 22. 00:11
 4/4 anonim válasza:

kifogas :D (a camra)

hagyd a fenebe,eleve ha arra var h te irj es o nem dob fel temat nincs ertelme.(sry telon vagyok)

2012. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!