Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Egyik szombaton egy rendezvényen találkoztam egy sráccal, aki 4 óra hosszat (amíg tartott) (szó szerint) bámult engem, rám mosolygott. Le se vette rólam a szemét. Ő is tetszett nekem, én is néztem őt. A helyzetet bonyolítja, hogy 1 évvel ezelőtt is hasonló szituban találkoztunk és uez zajlott le. A barátaim, akik látták, azt mondták, az nem kérdés, hogy tetszem neki, ez a fiúszemmel is így látszik. Egy másik fiúbarátom szerint viszont, ha egy fiú nem megy oda 1 lányhoz, nem kérdezi meg a nevét, telszámát, akkor nem is érdeklődik igazán.A baj, hogy nincsenek közös ismerősök, így nem tudja a nevemet...stb.Annak, hogy újra összefussunk, irtó kicsi az esélye.De lehet, hogy két szemezésbe én képzelek bele túl sokat?

2012. jún. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másik fiúbarátom szerint viszont, ha egy fiú nem megy oda 1 lányhoz, nem kérdezi meg a nevét, telszámát, akkor nem is érdeklődik igazán."


Vagy neadjisten BÁTORTALAN.

2012. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont. Ugyanis én is ilyen srác vagyok, bátortalan.


Velem fordított volt a szitu, a lány bámult engem annyira nyílvánvalóan és szemtelen módon, hogy azóta sem találkoztam olyan lánnyal. Ráadásul épp a gyengém volt, szép, vékony, kicsi formás cicikkel. Én meg nem merek lépni sosem, mert magamat csúnyának és esélytelennek tartom, ez van.

2012. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én meg a lány vagyok és én is gyáva voltam, én se mertem lépni....:-(
2012. jún. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!