Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van összejönni egy japán lánnyal aki hajlandó lenne velem muszlim szokások szerint élni az életét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 00:12
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

-100%?


Vannak kint élő ismerőseim. Japánban mostanában terjed gőzerővel a kereszténység, és a csajok emancipációja, egyre jobban, szóval, inkább más országokban keresgélj. :)

2012. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
54%
Burkina Fasoban, egy izlandi étteremben? :D
2012. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
0%
Nekem összejött, úgyhogy neked is összejöhet!
2012. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
0%

ha sok lóvéd van,akkor több az esélyed.

kimész japánba és veszel egyet.

aztán azt csinálja amit mondasz neki.

ha azt mondod,hogy tornázni kell mekka felé,akkor megcsinálja.

engedelmes jószágok azok.

2012. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
Hogy jutott ez eszedbe?
2012. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:

Ha te is felvennéd a muszlim szokásokat, részvétem. :D Vannak kemény szabályaik!


Egész test teljes szőrtelenítése, úgy tudom. Napi nem is tudom hány ima, szigorú étkezési szabályok, szinte azt is megmondják, hányszor vehetsz levegőt.

Milyen pózban szexelhetsz.


Csomó dolgot tiltanak, halállal büntetnek. Állítólag.


A munka szent számukra, keményen kell dolgozni, szigorú szabályok szerint. Ha ez nem tetszik, azt mondják: az ördög műve, az vitt rossz útra. Stb. :)


De sok sikert! :)

2012. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:

ma 00:15


A japán nők egyre büszkébbek, jó lesz neki egy thai földi is, ott kaphat fiút is, csajt is, amit akar. Megy az üzlet. :)

2012. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Szeretnék még egy vállalkozásba is kezdeni, mivel nagyapámtól sok pénzt örököltem arra gondoltam egy szekérrel járnák a falvakat és dinnyét, krumplit stb. árulnánk. Letelepedni még nem akarok. Szerintetek szép életünk lenne?
2012. júl. 22. 00:24
 9/57 anonim ***** válasza:

Kérdező: ez szép életnek hangzik, nyugis, vidéki, tiszta. Csak azt nem értem, minek kellenek ehhez muszlim szokások?


Muszlim vagy?

2012. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:

A "fejlődő" országokban azért élnek a nők úgy, ahogy, mert nincs más lehetőségük. Ha onnan szerzel egy csajt, akkor ő is azért fog melletted úgy-ahogy élni, mert nem nagyon lát más utat.


Ennél jobb szerintem, ha egy szabad, tiszta nőt szedsz fel, aki vonzódik a vidéki élethez.


De nem beleszólni akarok, a te dolgod. :)

2012. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!