Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hiányozhat ennyire?

Figyelt kérdés

A barátom elutazott 2 hétre. 1 hét telt el, akkor hazajött, találkoztunk pár órára és másnap már ment is tovább, utazott el megint. Eszméletlenül hiányzik, szinte fáj. Ez azért érdekes, mert mostanában nem volt teljesen rendben minden köztünk. Mármint én több teret akartam magamnak és azt hittem, hogy ez a 2 hét baromi gyorsan el fog telni és nem jóóóó, persze hiányozni fog, de közel sem ennyire. A kapcsolatunk elején hiányzott így.

Ez miért van? Úgy értem kicsit több szabadságra vágytam volna és amikor megkaptam, rájöttem volna, hogy igazából nem is kell? Mert nélküle semmi sem jó?

Ez akkor azt jelentené, hogy csak egy kis távollét kellett ahhoz, hogy újra szinte rajongással oda legyek érte?


2009. júl. 15. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen akkor ez kellett neked, hogy rájöjj a dolgokra. Szerintem még mindig jobb így mint ha nem utazott volna el. Hidd el azaz egy hét ami még vissza van hamar eltelik. Nekem is nagyon rossz volt mikor a barátom egy héter kiment külföldre.
2009. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismeros helyzet, en tavaly nyaron voltam igy...azt hittem sej de jo lesz vegre kicsit a baratnoimmel lennem, es hogy milyen jot tesz majd a kapcsolatunknak...de iszonyuan hianyzott, minden este sirva aludtam el. borzasztoan hianyzott. mikor hazajott pedig orom volt ujra latni:) mondjuk utana megint kezdodtek a veszekedesek...mostmar szerencsere meg 1 ev utan minden oke.

Szerintem a tavolsag fellobbantja a szerelmet, es mint a szel ahogy taplalja a tuzet a tavolsag is ezt teszi:)

most erzed igazan mennyire szereted:) es ez jo:) gondolj arra, hogy egy het tenyleg hamar elrepul es milyen jo lesz ujra a karjaidba zarni...:)

sajnos en oktobertol 200 km-re kerulok Tole:(( es nincs mit tennem ellene:(

sok boldogsagot:)

2009. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek a pár hétnek kösöznhetően rájöttél h igazán szereted, felszínre törtek a valódi érzéseid. És hidd el, erre nagy szükséged ovlt. Ha nem giányozna, annak a közeljövőben szakítás lenen a vége. Ötletelj, hogy mi lehetett eddig a gond a kapcsolatotokban, újíts, változtass. Legjobb - igaz egyben legnehezebb - közösen megbeszélni a dolgokat. Mégis ez a legjobb megoldás. L18
2009. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nekem a barátom 1 hónapra utazott el!

nagyon rossz nélküle,de majd csak visszajön és jobban fogtok egymásnak örülni:)

2009. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem távkapcsolatom volt és csak hétvégén találkoztunk..:) ezért is tarthatott több mint 2,5 évig. azt hiszem ez az örök szerelem titka. ha pár hónap szünet lett volna köztünk a végén akkor most nem lenne volt barátnő. a szakítást követően fél év múlva mondta hogy megbánta, hülye volt stb de neki fontosabb a karierrje és kiment külföldre. örökre..
2009. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is szakítottunk a barátnőmmel mert már valahogy ellaposodott a kapcsolatunk..1 hónapja vagyunk külön,most elutazott ki 3 hónapra USA-ba... De rájött ő is hogy hibázott,és szeret még mindig... Ezt tudom mivel azt mondta ha hazajön akkor megkeres.. lehet lesz addigra máski neki,vagy az is lehet hogy barátságot szeretne...de érzem hogy hiányzok neki,és erre vannak jelek amiket észre is vetttem.....
2010. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval azt kell hogy mondjam egy igazi szerelemben muszály lenni szünetnek hogy rájöjjünk mennyit is ér a másik nekünk.... Lehet azt mondjátok hogy ha valakik szerelmesek oda nem kell szünet,de szerintem kell.....
2010. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!