Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhat belőlem?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok, szerintem se nem szép, se nem csúnya nem vagyok, tehát olyan átlagos. Életemben egyszer volt barátom, az is általános iskola 8. évében, de hát az olyan gyerekszerelem féle volt. Úgy érzem, h sosem lesz barátom, s hogy felém sosem fognak közeledni fiúk:/

Fiú barátaim sincsenek igazán, pedig nem vagyok annyira visszahúzódó, pl. mikor szórakozni megyek, akkor is elég nyitott vagyok, szeretek ismerkedni.

Van humorérzékem is stb, de egyszerűen nem értem mért nem találok én is egy barátot magamnak:(

Már annak is örülök, hogy facebook-n egyik fiú osztálytársam írta, h boldog szülinapot. Tökre boldog voltam, h ez most tényleg nekem szólt? Rájöttem már, h csak hitegetem magam azzal, h nekem nem kell barát, mert még fiatal vagyok, élvezni kéne az életet, de olyan rossz látni más milyen boldog a barátjával, akivel régóta együtt van, és olyan jó lehet vkihez odabújni stb. Egyszerűen úgyérzem, velem sosem lesz így:(


2010. dec. 31. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Drága vagy de nyugodj meg,dobok egy privit alávetlek a

Csajoknak való teszten + analizáláson ha aláírod aztán bővebb véleményt alkotok.

2010. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát. Énis sokszor így vagyok vele.. hogy nemkell meg minden.. de kell ,mindenkinek kell valaki.. akinél biztonságban érzi magát,akivel megoszthatja gondját-baját,akihez odabújhat,akit szerethet,és aki szereti.. ez tök normális dolog.. főleg hogy 18éves vagy.. szóval nyugottan,ha tetszik valaki akkor mondd meg neki,vagy finoman célozgassál,aztán majd észreveszi :) Lehet hogy te sokmindenkinek tetszel,csak nemveszed észre :)
2010. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végülis lehet:) Csak ez most eszembe jutott, ahogy facebook-on egyik lány ismerősöm fényképét néztem. Általános iskolában volt évfolyamtársam, igazából nem is ismertem meg semmi, csak most nyáron volt tesóm szülinapi bulija, s ő is eljött, mint a tesóm haverjának a barátnője. Ez a haver igazából régi ismerős, másik utcában lakik, tök helyes, kedves, tehát csak álom számomra, de 1 éve volt ugyan ilyen buli, és ott beszélgettem vele kettesben meg minden, és ahogy most elnéztem a képet elgondolkoztam, h milyen jó lehet ennek a lánynak, h összejöttek, s régóta együtt vannak.:/
2010. dec. 31. 01:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzővagyok.


Látod?! Nekedis legyen ilyen jó.. buliba menny oda ahoz aki tetszik,beszélgess vele.. aztán mondd el neki hogy pl " Hát igazából,te bejössz nekem" vagy vmi. nemtom.. fiú vagyok:D

Nade teis próbálkozz,nekedis legyen jó,aztán hátha sikerül :) Sok fiú van még az országba ,aki szingli.. nyugottan menny oda aztán majd lessz valami:) A legrosszabb ami történhet,hogy nemtörténik semmi. Ha történik,akkor összejöttök esetleg..

2010. dec. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, h házibuliba nem hívnak, mert nincsenek nagyon barátaim se, discoba néha megyek (mert oda is kell társaság), pl. legutóbb szalagavatómon voltam, táncoltam is a sráccal, meg meg is adtam neki msn címet stb. Azt hiszem másnap írt, h találkohatnák vmikor, mondok benne vagyok, csak még nem tudom melyik nap lenne jó. Mondja, h oké majd megbeszéljük, de hát azóta sem írt, csak látom kiírva neki, h megint buliba ment stb.
2010. dec. 31. 02:15
 6/7 anonim ***** válasza:
irtam egy privit
2010. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem te is kellenél pár fiúnak, csak nem veszed észre őket, mert csúnyák.
2010. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!