Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes lettem a barátnőm pasijába?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog,de szerelmes lettem belé,ő ezt nem tudja,de nekem már bevallotta hogy belém zúgott,minden este beszélünk telefonon,kivéve mikor a csajjal van,mit tegyek??
2012. júl. 23. 01:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szo*pd le.
2012. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Invitáljátok meg hármasra
2012. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy nem kapok normális válaszokat.
2012. júl. 23. 01:07
 4/17 anonim ***** válasza:
Erre valók a barátnők
2012. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A barátnő enyhe túlzás ebben az esetben,számolj vele hogy ezt nem fogja neked megbocsájtani ha megtudja.
2012. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Normális választ kérsz? Ti sem vagytok normálisak. Minek csalni a másikat...szakítson, jöjj össze vele, majd veszítsd el a "barátnődet".
2012. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
verd ki a fejedböl....:)
2012. júl. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem csalta meg soha velem, itt azért ne tartsunk ,én nem akarom elveszíteni a barátnőmet, mert ő mindig mellettem volt ha kellet,ezt nem tehetem vele, el kell felejtenem a srácot ,tudom csak nehéz, és azért tettem fel a kérdést,hátha járt valaki hasonló cipőben mint én.
2012. júl. 23. 01:16
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem a kérdező hibája, hogy szerelmes lett belé. A szívnek nem lehet parancsolni! És mint írta a pasi is szereti őt.

Úgyhogy én azt mondom mondd el a barátnődnek, nehogy már ez miatt vesszetek össze. A pasi meg ha már nem szereti a barátnőd akkor szakítson vele. És beszéld meg a lánnyal, hogy nem lenne-e gond, ha összejönnél a fiúval! :)

2012. júl. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ó persze,ennyi erővel akkor át is passzolhatná a pasiját neki,persze semmi gond nem lenne belőle...


Most ezt komolyan gondoltad?Nálad ez így működik?

2012. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!