Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác ilyeneket mondd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác ilyeneket mondd, akkor szeretne valamit?

Figyelt kérdés

múltkor is egész nap együtt voltunk..nekem egyik legjobb barátőm és az ő egyik legjobb haverja járnak...és így négyen voltunk, aztán én hazajöttem készülődni az esti buliba, aztán nemsokára ők is elmentek...a srác pedig azt mondta barátnőmnek, hogy "amíg nem jövök vissza addig vigyázz ám a barátnődre..nem szeretném mással meglátni" meg akármit mondok neki mindig mindent számon kér rajtam. pl. kimegyek barátnőmmel fél órára, erre: ez nem fél óra volt hanem háromnegyed..és kb. ilyen stílusban hogy hol voltál, mit csináltál...

este is mentem fesztiválra, ő meg: hova mész, kivel mész, mit csinálsz? pedig amúgy nem volt köztünk semmi...egyszer lefeküdtünk, de azon kívül "barátok" vagyunk


2012. júl. 23. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Uralkodni akar feletted. Ne engedj neki, mondd hogy nem kell beszámolni mikor mit csinálsz, foglalkozzon a saját dolgával. Nagyon kis férgek az ilyenek. Kerüld nagy ívben, mármint kapcsolati szempontból.
2012. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!