Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 19 éves elég vékony srác...

19 éves elég vékony srác vagyok, és gyúrni szeretnék milyen szteroidokkal érdemes próbálkozni? Valami olyan kellene amitől nem fogok kipúrcanni szívelégtelenségben. Gyógyszertárban meg tudják ezt nekem mondani? Vagy árúlnak ott ilyeneket egyáltalán?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalál!
2012. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Kezdőként felesleges szteroidozni!!!! Normális kajálással és tápkiegekkel nagyon sokat lehet fejlődni.

Röhej hogy kezdőként már szteroidokhoz akartok nyúlni!!

2012. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 dirtboy ***** válasza:

ez most vagy kamu kérdés vagy nem is tudom mi van,nem létezik hogy valaki ennyi ésszel éljen 19 évesen.

vagy lehet a 19 év a kamu?

2012. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Agynövesztő szteroid nem létezik. Sajnos mindig is az amőbákkal fogsz versenyezni intelligencia terén.
2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Vadmeggy ***** válasza:
Synthol! legális is és nagyobb is leszel tőle
2012. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen kigyúrt mishelin baba leszel tőle :D

2012. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

GreenTea


Szerintem növekedési hormon kell neked. Az van a gyógyszertárba is. Ha csak úgy odamész nem fognak adni, ezért cselhez kell folyamodnod.

Fogsz egy óvodást és betanítod a következő szövegre:

"Csókolom! A kórházból küldött ide a "x" főorvos úr, hogy váltsak ki növekedési hormont, mert agyalapi mirigy hipofunkcióm van. Receptet sajnos nem tudott adni, de azt mondta, hogy írják az ő számlájára, majd rendezi a TB-vel! Legyen szíves segítsen, mert 16 éves vagyok és alig 25 kiló és 130 cm. Én vagyok az osztályban a legkisebb és csúfolnak."

Ha kihozta a kis srác a patikából, akkor napi 5-6 egységgel szépen fogsz fejlődni.

2012. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

mark86


Napi 80deka hús,rizzsel zöldségekkel,napi 1 tasak monster pak,3 gramm c vitamin,3 szem kalcium+magnézium+cink,edzés után tejsavó izolátum vitargoval,bcaa-vel és glutaminnal,napközben meg 3 adag tejsavó koncentrátum.

Ja és válaszd ki a legdrágább ízületvédőt.

Ezt toljad 3 hónapig,aludj naponta 8 órát,délután még plusz kettőt,és személyi edzővel nyomjál heti 4 edzést.

Ha ez mind megvan írj privátot adom a következő lépcsőt.

2012. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

mark86


A hús legyen pl csirkemell....jajj esti kazeint és marhamáj amino-t kihagytam.. :)

2012. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!