Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye egy vidéki srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy vidéki srácnak és egy városinak lánynak együtt? Amikor teljesen más az életük?

Figyelt kérdés

vagy nem érzi magát "idegenben" amikor az egyik a másik "területére" költözik? mert azon gondolkodom, hogy én legalábbis, akárhányszor elköltöztem itthonról, az otthonom mindig ez maradt, mondhatni a fix pont, tehát valahol mindent belül egy "kalandnak" vagy átmenetnek éltem meg, akárhol éltem. más is így van ezzel?

mert az van kilátásban, hogy a vidéki párom költözne hozzám, jobb munkalehetőségek, több jövedelme lesz, én tuti nem tudnék beilleszkedni a köreibe (már próbáltam, felöltöztem vidékinek, de valahogy nem volt velük témám, érezhetően kilógtam a sorból)(érts jóindulattal. ez a hely az a jellegű vidék, ahol nem ismerik a hajfestést, meg körömlakkot sem és nagyapáink típusú bringával közlekednek, stb)

szóval olyan gyanú is él bennem, hogy a párom csak ugródeszkának akar elsősorban használni, mert érdekei fűződnek hozzá. sok mindenben instabil vagyok, de persze amikor erről kérdezem, meglátván a bizonytalanságom, szinte kinevet és mintha erőfölénybe kerülne velem szemben, tehát úgy jön ki a helyzet, mintha én lennék az aggódó kis senki, aki attól tart, hogy elhagyják. szóval nem akarom még egyszer szóba hozni.

más mit lát ebből van, jövője?


2012. júl. 23. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk így van, de én költöztem a páromhoz, én vagyok tősgyökeres budapesti.

Én megtartottam a városi szokásaimat (plázacica kinézet), nem is fogok leszokni róla. Nem ettől függ. Ha jól megvagytok, szerintem teljesen mindegy ki honnan jött :)

24/N és 21/F

2012. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én már csak a srác előtt sem igen merem megtartani a "plázacica" szokásaimat, ahogy elnézem fényképen a volt szerelmeit, szépek nagyon, de szinte ősasszonyok :) és ha ő ilyenbe tud szerelmes lenni....
2012. júl. 23. 19:20
 3/4 A kérdező kommentje:

de örülök, hogy látok egy pozitív példát

egyet....

2012. júl. 23. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Pesti lány vagyok, a barátom vidéki. Volt. Mivel már Ő is itt él. Én nem változtattam magamon miatta, ő sem magán.

Ne parázz! :) Élj úgy, ahogy szeretnél. Max. nem jön össze. Attól, hogy összebútoroznak az emberek, még bármikor megszakadhat bármilyen kapcsolat.

2012. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!