Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a volt barátnőmnek a barátnőjébe de ő mindig azt mondja hogy járna velem de akkor meg sérti a volt barátnőmet szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt szokta írni hogy: "A barátnőmel meg ígértük egymásnak hogy a volt pasijával nem fogunk járni" Amugy is azal a csajjal csak 3 napot jártam mert utána szakítot valamiért.. akkor szerintetek?
2012. júl. 23. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Állj az exed elé, és beszéld meg vele, ne légy nyúlbéla.

Amúgy meg nálunk is ez a szabály, házi nyúlra nem lövünk. Ennek ellenére és összejöttem a barátnőm volt pasijával. Igaz, 1 hónapot jártak csak, és a barátnőmmel is megszakadt a kapcsolat akkoriban. Két évre rá összejöttem a sráccal és nem lett belőle semmi balhé.

2012. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem... de a volt barátnőmnek már így mondta nagyábol ízt le írta nekem a csaj és nem nagyon tetszet neki és írta nekem a csaj hogy meg haragudot volna rá azt is mondta neki :S
2012. júl. 23. 22:48
 3/3 A kérdező kommentje:
ízt=ezt :D
2012. júl. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!