Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy nem megyek vele mikor ő elmegy Pestre tanulni?

Figyelt kérdés
önző vagyok ha nem megyek vele?
2012. jún. 27. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi köt oda ahol most vagy?Ha jól fizető állás,akkor rendben,hogy nem mész.

De ha nincs ott semmid,akkor elmehetnél szerencsét próbálni vele.

Mindegy.

Azt mondod neki:nem szeretnék veled menni,mert....

-

-

-

-

és szépen kifejted az érveidet.Ennyi.

2012. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, adhatnék-e én is tanácsot, amikor is nem vagyok bennfentes? Mindazok ellenére, hogy nagy gyakorlattal rendelkezem a párkapcsolati porblémákat illetően. Mert, ugye az ért hozzá, akinek nincs viszonya. Aki benne van egy kapcsolatban, az nem ért hozzá, mert túlságosan elfogult, másokkal szemben is akik szintén benne vannak.

Én azt tanácsolom, hogy mindenképp ne menjél el vele, mert hátha nincs más mód, és aztán még szakítanotok is kellene.

2012. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lennél önző?? Szíved joga dönteni, hogy hol akarsz lenni. Ha nem akarsz akkor nem mész ennyi a történet.
2012. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!