Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy fizet valaki azért, mert együtt vagyok vele? Elmondjam egyáltalán?

Figyelt kérdés

Régebben elég jól éltünk(nagy ház,több autó,többször mentünk nyaralni egy évben,hétvégente éttermekbe jártunk és ha akartam valamit,azt megkaptam),de apa elveszítette a munkáját.Szinte mindenünket eladtuk és elveszítettem az életemet.

17 éves koromban megismerkedtem egy olyan férfivel,akivel nagyon jól megértettük egymást.Szerettem vele lenni,és mellette olyan volt az életem,mint régen.Elvitt ebédelni,sütizni,ajándékokat kaptam tőle.Utána egyre többet találkoztunk és összejöttünk.

Ő mondta,hogy nem tudja elhagyni a családját,de nem érdekelt.Vele akartam lenni...

Együtt vagyok vele még,de most van egy srác,akivel kezd komolyodni a dolog.Eddig csak akkor találkoztunk,amikor a

közös barátainkkal voltunk és 8 évig osztálytársam volt az általánosban.De már párszor találkoztunk kettesben és jól érzem magam vele.

Ő is mondta,hogy nagyon kedvel.De nem tudom,hogy mondjam el neki,hogy mindenem,amim van(lakás,márkás ruhák,autó,ékszerek,stb),azokat azért kapom,mert együtt vagyok valakivel,akinek családja van.


Tudja,hogy nem dolgozom és már megkérdezte,hogy miből élek ilyen színvonalon és csak azt mondtam,hogy maradt spórolt pénzem.De nem hazudhatok neki örökké.



Mit tegyek?



2012. júl. 24. 13:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki.:) Mondd meg hogy te is kedveled, de neked van egy erdekkapcsolatod, es abbol elsz igy.:)

vagy bujkaljatok, maradjon ugymondd nyitott, vagy valassz.:)

ha nyitott maradna, akkor a csalados pasid megertene, ezert ne aggodj.:)

viszont hol van itt a szerelem? es a boldogsag? szerinted a penz es a jolet, mindig boldogga fog tenni?:)

2012. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%

Gyökér első,bújjál már el.Álszent,glóriát nem kérsz???

Tudod ha megszoksz egy életszínvonalat akkor nem tudod lejjebb adni,kápise?

Majd megtudod,ha egyszer nem blikket olvasva élsz.Én értem kérdezőt,megszokott egy életet és nem akarja lejjebb adni.

Szerintem ne mond el neki még,de lehet valami azzal a pasival?El tudnád hagyni,hogy a ,,cici kiesik a szádból"?

A másik gondolom ezeket nem tudná neked nyújtani.

Várjál még vele,gondold át.

24Ffi

2012. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Nos, gondolom az, hogy vállald önmagad, a te életedben nem számít fontos szempontnak.
2012. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Te jó isten... -.-'


Mert egyből összedől a világ, ha évente csak 1 nyaralásra telik, és nem Hawaiira mentek, vagy ha nem Gucci cipőt hordasz, és 5 autó helyett tömegközlekedéssel furikázzák a fenekedet?

2012. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 ASOT ***** válasza:
79%

az egy sajnálatos dolog h elveszett mindenetek, de valóban egy kétszínű pénzéhes rib@nc vagy.

csak az értékek számítanak neked...ezzel az új fiúval sem tart majd sokáig a dolog ha csóró lesz...

2012. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

jaj es meg valami... mit tegyel?, arra nem gondoltal hogy nem szulettel kiralykisasszonynak es talan elmehetnel dolgozni?

nem mas penzebol elni? ez eszedbejutott egyaltalan?

2012. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 ASOT ***** válasza:
78%

ez meg "Tudod ha megszoksz egy életszínvonalat akkor nem tudod lejjebb adni,kápise? " --> hát kösz de ez a nő akkor is a pénzéért van együtt a pasikkal, miaz h nem tudja lejjebb adni? hát szokja meg és ébredjen fel h az élet nem egy tündérmese!


ez így nem korrekt.

2012. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg, ha ilyen fontos neked a "színvonalas élet", meg a sok pénz, amiből bármit megvehetsz magadnak, miért nem mentél el dolgozni?

Ha megtetszik egy ruha vagy egy ékszer, akkor dolgozz meg érte, aztán vedd meg. Ne arra várj, hogy a sült galamb majd mindig belerepül a szádba. Tudod, az emberek többsége megdolgozik azért, amije van. Nem pedig a csodára vár, hogy más majd szépen mindig elé teszi, amit csak megkíván.

2012. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 ASOT ***** válasza:
86%

kérdező!


te pedig ha elmondod a srácnak ezt a dolgot, és a srácnak van esze és nem hibbant akkor otthagy téged!

2012. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

"Kedves" 3-as!

Képzeld el, hogy tudom, milyen az, ha valaki megszokott egy adott életszínvonalat, de az élet úgy alakítja a dolgokat, hogy lejjebb kell adni a megszokott jólétből!

Én is nő vagyok, nekem is lentebb adtam és nem haltam bele!!!

De biztos nem tartanám oda a seggem egy főleg családos embernek csak azért, hogy le ne essen véletlen az aranygyűrű az ujjamról!

Még támogassátok is, tényleg tiszteletre méltó az ilyen életvitel..

Aztán meg sírtok és csodálkoztok, hogy csak a pénz miatt kelletek a nőknek.

2012. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!