Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam egy fiúval, együtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy fiúval, együtt is éltünk 1 évig majd vége lett a kapcsolatunknak! Hogyan mondjam el neki? Egyáltalán elmondjam? Vagy Neki csak a szex kell?

Figyelt kérdés
4hónapja hogy szakítottunk, és azóta mindkettőnknek volt más (egy másik kapcsolat). Két hete összejárunk csak a szex miatt. És, szerelmes lettem belé ismét!
2009. márc. 2. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne számíts túl sok jóra...

Úgy vélem nem oszt nme szoroz, hogy elmondod-e, avagy sem.

Nem véletlen, hogy szétmentetek, ez neki most egy nagyon kényelmes szituáció (nincs ló, jó a szamár is alapon).

Ha elmondod neki sem valószínű, hogy ez változik.

Szerintem fejezd be a jelenlegi 'kapcsolattartást', szakadj el tőle teljesen, mert a jelenleginél is komolyabban sérülhetsz ebben.


Kitartást kívánok, és próbálj meg most inkább az eszedre hallgatni, akármilyen nehéz is!

2009. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy üljetek le, és őszintén beszéljetek egymással. Mivel számodra ő nem teljesen idegen ember, nem most jöttetek össze, ezért szerintem egy utolsó próbaként nyugodtan elmondhatod neki az érzéseidet.

Elképzelhető, hogy még ő is szeret téged, és szeretné az újrakezdést.

Sajnos az is benne van a pakliban, hogy már nem érez irántad semmit,akkor pedig felesleges csak a szex miatt összejárnotok.

Bárhogyan is lesz, szerintem beszélj vele, és könnyebben fogsz tudni dönteni!

Minden jót neked!

2009. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így szokott lenni, ezért nem tanácsos az exeknek újra egymással hálniuk...

Sok jóra ne számíts, szerintem neki nagyon tetszik ez a kötetlenség, és nem hiszem, hogy dönteni fog, amíg nincs rákényszerítve...Szerintem igen, csak a szex kell neki...22/F

2009. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ujra kezditek max 3 hónap után megint vége lesz.Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.Egy dolog a sex meg egy dolog az együttélés.
2009. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!