Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak addig akarom olyan nagyon ameddig megnem kapom őt utána meg már nem is érdekel?

Figyelt kérdés

nem értem magam.. már kb féléve tetszett egy srác, egy suliba jártunk, miatta folyton fel-le sétálgattunk csak hogy lássam, és teljessen oda voltam érte, elösször csak barátok voltunk 4 hónapig kb, aztán végülis összejöttünk késöbb. most lessz majd 2 hónapja h járunk, de nemtudom..már annyira nem vagyok oda érte.. mással is fordult már ilyen elő?

16L


2012. júl. 24. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
ahaa sokan vannak így. belőlük lesz majd a barátjukat megcsaló, családot-gyereket otthagyó nők. szóval meg kellene változnod, és értékelni egy pasit :) nem csak tárgyként tekinteni rá, amit ha megkapsz már nem is kell.
2012. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Velem rendszeresen. És mégsem lettem később 'barátot megcsaló'. :)

Tetszett neked a fiú, most kiderült, hogy szerelmes nem vagy. Majd lesz olyan, akibe igen. Viszont ennek a szerencsétlen fiúnak ne húzd az agyát.

2012. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!