Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és még nem volt barátom egy sem, pedig azt mondják nem vagyok csúnya meg semmi. érett lánynak tartanak lehet a korombeliek ezért nem akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 00:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
32%
Hát ha ilyen kérdést kiírsz, megnyugtatlak, nem lehetsz túl érett, wehehe :D
2012. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Kik mondják ezt?A rokonaid?Mert azok soha nem mondanak igazat ilyen dolgokkal kapcsolatban.A legjobb lenne ha feltöltenél ide egy képet így mi meg tudnánk mondani hogy valójában hogyan nézel ki
2012. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Egy kép valóban sokat segítene
2012. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
adj egy képet és megleled a választ :D
2012. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
2012. júl. 25. 00:51
 6/46 anonim ***** válasza:

Fiatalabbnak nézel ki mint 16 :D


Egyébként tényleg nem vagy csúnya,hol szoktál ismerkedni?Discoban tuti hogy rád másznának mert nem rossz az alakod

2012. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
úú nekem kvára bejösz :$ szerintem hatalmas kisugárzásod van még így képről is de lehet hogy csak én vagyok így ezzel :S
2012. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem szoktam discoba járni pont ezért...:) haverokkal szoktam pubokba beülni vagy ilyesmi
2012. júl. 25. 00:55
 9/46 anonim ***** válasza:
jársz bulikba vagy otthonülős fajta vagy?Aki keveset jár bulikba kevesebbet is ismerkedik.Nem vagy esetleg túl zárkózott?A kép alapján a külsőd nem lehet ennek oka.
2012. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

van egy jó és egy rossz hírem !

jó: szép vagy tökéletes alakod van és sexy

rossz: önértékelési gondjaid vannak


kérés: csak könyörgök ne ess át a ló másik oldalára mint alegtöbb lány , kezdek kételkedni h létezik-e kettő között lévő személy

2012. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!