Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy csúnya szakítás után végül megint összejöttetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után? És volt közben más kapcsolatotok?
2012. júl. 20. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

igen volt.

2honap utan es mindkettonknek volt kozbe mas kapcsolat.

szerintem azert jottunk uhra ossze mert kicsit belekostoltunk masba is egymas utan..aztan rajottunk hogy megis egyutt sokkal jobb.:)

2012. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de jó :) sok boldogságot nektek :) vleem szakított a barátom, és most csajozgat, meg valami jelöltje is van, engem meg le is tiltott..:| de azért reménykedem, ha vége a nyár láznak, akkor megjön az esze...
2012. júl. 20. 23:11
 3/4 AndreaMariann ***** válasza:

Mi az,hogy csúnya szakítás?Mit értesz ezalatt?

Mert velem olyan fordult elő,hogy:Együtt éltünk.Aztán elkezdett inni.Aztán megvert.Erre én elköltöztem.Aztán elkezdett követni mindenhová az autónkkal,amit együtt vettünk,amit aztán össze is tört szépen.A kutyáinkat megölte,mert aznap,amikor költöztem,nem tudtam őket elvinni,és másnap már nem éltek.Össze is törtem teljesen emiatt.3 tündéri kutyus...aztán hónapokig zaklatott telefonon,minden felé megtalált,leskelődött utánam...Nagyon félreismertem,és bánom az egészet.

Gondolom,nem ilyen csúnya szakításra gondoltál.

Soha,még csak hallani sem akarok róla.

Viszont nektek sok sikert,remélem abbahagyja a nőzést,és ha szeretett,majd rájön úgyis.

2012. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki a fenének kell egy olyan, aki már mást fűz?
2014. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!