Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza, én ragaszkodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza, én ragaszkodom túlságosan, vagy neki kéne jobban húznia felém?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, 9 hónapja együtt is élünk. két hete folyamatosan távol tölti a hétvégéit, sőt egyedül is nyaral a barátom a barátaival. Ha akarok mehetek, ha nem megyek, ő akkor is elmegy. Most egyik napról a másikra kivett szabadnapot, hogy hosszú hétvégézhessen a szüleinél. Holott velem hosszú hétvégézni nem akar(nem mutat rá hajlandóságot). "mindenki kivette akkora a szabadnapját", "nem tudom még mi lesz akkor". NÉha minden felhőtlen és a legjobb. aztán egyik napról a másikra szakítás és másik albérlet keresése a téma. Én akarok túlságosan ragaszkodni hozzá, vagy jogos, hogy ő megy arra, amerre akar még egy komoly párkapcsolatban is?

2012. júl. 25. 06:01
 1/4 A kérdező kommentje:

3 hetente láthatja csak a szüleit. "míg én akkor amikor akarom". De a szüleim (Édesanyám) hozzánk nem jöhetnek, mivel én sem engedem meg, hogy a barátai akkor jöjjenek, amikor ő akarja. Mikor mondom, hogy de az a családom, azok meg barátok, akkor azt mondja, neki pesten ők a családja.


és mikor költözésről van szó, ő hajléktalan mert nem tud hova menni, míg én vissza tudok költözni a szüleimhez. Ekkor mondom, miért nem mész a "családodhoz?". Tökre aggnormálisan gondolkozik.

2012. júl. 25. 06:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit leírtál,ebből következtetve,biztos,hogy valami nincs rendben,üjjetek le beszélgetni,és beszéljétek meg a fontos dolgokat,ha 2hetente az elköltözésről van szó,az alapból nemigen jó.

De valami oka csak lehet,hogy nemnagyon akar veled lenni.

De valamennyi szabadság kell neked is meg neki is,de ez már azért túlzás egy picit szerintem.

2012. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj leülünk megbeszélni, de ő is és én is azt érzem, hogy meg vagyunk bántva a másik által, mindketten ugyanolyan rossznak érezzük a dolgot, hogy a másik nem ért meg és ő miatta van a veszekedés. Én néha belátom, hogy az én elégedetlengsgégemből fakad. de nekem túl sok, hogy legalább heti 1x (általában 2x a barátaival tölti a napjait) és velük is nyaral és ez így megy minden héten minden évben. és akkor 3 hetente hossszú hétvégézik a szüleinél, pénteken indul vasárnap este jön. 200 km-re laknak, de az én szüleim, akik egy órára vannak, másfél havonta jó ha fél órára, nem viccelek, fél órára eljön, én ott vagyok egy teljes napot és intenzíven a szüleivel töltöm a napot. De nagyon önző. És azt mondja én vagyok az önző. szóval lehetetlen állapot.
2012. júl. 25. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy erzi, hogy gusba kotod, megfolytod, hogy nincs mozgastere. Valakinek tobb szabadsagra van szuksege a masiktol. O ilyen. Ezen nem tud valtoztatni, max, ha elfolytja, de az boldogtalansaghoz vezet. Te se tudsz megvaltozni, legbelul bantani fog mindig is, meg ha azt mondod, hogy beletorodsz, akkor is boldogtalan leszel. A kerdes az, hogy hogy dontotok: Eldontitek, hogy ki lesz boldogtalan, vagy elengeditek egymast, hogy mind a ketten tovabb kereshessetek az igazit.
2012. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!