Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek fordított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek fordított helyzetbe? Nekem hiányzik ő, túlságosan dekoratív csinos lány (igaz könnyen kapható) mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 hónapja ismertem meg egy gyönyörű 16éves lányt!kb 80 kmre lakik tőlem.első hétvégén fent voltam nála egy távolabbi városba lakik.elmentünk forrócsokizni este dvd majd szex.rá 1 hétre a balatonon taliztunk nyaralóba meki majd este szex.kezdtem hozzá kötődni!(van barátnőm amúgy).mosta hétvégét lemondta mert hogy nevelőszülőknél lesz,de elcsiptem egy kiirást amibe az állt hogy a balatonon fog este bulizni.na én gondoltam meglepem és lemegyek..hát lementem és egy izmos kb nála 15évvel idősebb csávóval jött kézenfogva..nekem a telót nem vette fel és hülyének nézett! mit tegyek? kezdtem már megszokni hogy vele lefekszem minden héten 1szer és hogy jó vele.ennek ellenére most eltűnt és undorító módon átvert..még verset is írtam neki stb.. nagyon rossz érzés hogy ezt tette.mit javasoltok? keressem? hívogassam? vagy hagyjam majd idővel lehet újra visszakerülök az ágyába? értelmes válaszokat légyszi 22/F
2012. jún. 3. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Roszz érzés ??? Hát te mit tettél a barátnőddel, ha tudná ?? Szenvedj egy kicsit és gondolkodj
2012. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pfff, gratulálok!

Amit adsz az embereknek, azt várd cserébe is!

2012. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
velem a barátnőm eleinte kiszúrt.. sokszor átvert.ezért léptem félre!
2012. jún. 3. 20:20
 4/4 Hanariko ***** válasza:
100%
ha átvert a barátnőd szakíts vele inkább...
2012. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!