Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre bepánikoltam? - mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre bepánikoltam? - mi történik velem?

Figyelt kérdés
Ősszel tervezzük párommal a házvásárlást, közös életünk elkezdését. Másfél éve vagyunk együtt, már az első pillanatoktól pontosan éreztük mindketten, hogy ez komoly lesz, hogy megtaláltuk akit kerestünk... Pár hete azonban kételkedni kezdtem, szinte minden rossz mozzanatába-mondatába belekötök, ahogy valami kifogást találhatok máris jönnek a gondolotok, hogy biztosan ezt akarom? működni fog? Egyszerűen megilyeszt, hogy ennyire komollyá válik a dolog, és szégyellem magam , hisz nem vagyok már tini (27 éves múltam). Nyugtalanít, hogy a "rózsaszín köd " helyett kétségek vannak bennem, hogy nem így kellene éreznem... Remélem érthetően írtam! Járt valaki hasonló cipőben, vagy én vagyok csak ennyire "félős"?
2010. aug. 2. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az esküvőm napján volatm így egyszerűen tiltakozott a szervezetem is (40°C-os lázam volt:/).Idővel elfog múlni csak még minden "új", még furcálod hogy komollyá válnak a dolgok.
2010. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
furcsálod*
2010. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak - épp ettől rettegek, hogy mi lesz, ha az esküvő előtt is így érzek majd( többször álmodtam már meg, hogy készülődök a nagy napon, és valahogy sehogy sem akarom) - de picit megnyugtattál, hogy nem csak én vagyok ennyire "szerencsétlen" :)
2010. aug. 2. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem is csak megijedtél,vagy csak nem állsz készen arra,h lekötelezd magad...nemtudom...

Azért gondolkozz el a dolgokon,h milyen volt akk,mikor megismerted,mennyit hülyültetek együtt,gondolj szép dolgokra vissza a múltba,és hidd el meghozza majd a kedvedet :)

Ha mégsem működne,akk nem ő az igazi,nem szabad ez miatt akk elkeseredned :)

Hidd el meg van írva neked a nagykönyvbe,h ki az igazi :)

Am sztem nincs semmibaj,csak túl reagálod,sokan vannak így ezzel :)

2010. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írj egy ellene-mellette listát:) másrészt,te magad is leírtad,hogy 1,5éve tökéletes a kapcsolatotok,és azóta tudjátok,hogy komoly lesz minden.A közös lakás vásárlás nem ugyanaz mint a közös albérlet,ahonnan könnyű elmenni másikba külön-külön...(remélem minimum 1,5 szobás lakásotok lesz és lesz alkalmatok elvonulni,ha éppen egy kis magányra vágytok és nem szoba konyhát vesztek!és azt is,hogy az esküvőtök hamar eljön).

Szerintem is ez csak pillanatnyi állapot,a kétségek elfognak múlni,kivéve persze ha nagy társaságba jársz gyakran és engedsz a flörtöknek...

2010. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, biztosan csak kicsit megrémültem a komoly elköteleződéstől, pedig ha valaha valakivel, hát akkor csakis Vele tudom elképzelni a közös jövőt! Hullámzóan érzem magam, 1-2 napja megnyugodtam, most jó érzéssel gondolok a kis házunkra, saját udvarunkra :) - mert kertes házat szeretnénk, semmiképpen sem szoba-konyhát ( szerintem is egészségesebb ha az ember el tud kicsit vonulni) , éshét babát is szeretnénk rövid időn belül...

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 5. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!