Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi egyforma? Még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi egyforma? Még az igénytelenebbje is csak a farka után megy.

Figyelt kérdés
Konkrétan (nem közvetlen) környezetemben van egy külsőre csúnya, igénytelen, túlsúlyos férfi. Együtt él egy nővel és mégis szexrandis oldalakat néz és ott szed fel nőket alkalmi numerákra. És akkor még rácsodálkozunk arra, hogy a jóképű férfiak egyszerre több nőt szédítenek, törik össze a szívét és teszik tönkre életüket...
2012. júl. 25. 13:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Azért nem kell eposzi túlzásokba esni:D Azért mert valaki kitalált egy szót egy nem létező dologra (a szerelemre gondolok) és amikor a valóság azt mutatja, hogy ez nem létezik (csak a hormonok játéka) ahelyett, hogy a valóságképüket a valósághoz igazítanák, hibáztatnak:) Ez annyira vicces:D 24F
2012. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
de van szerelem, csak a pasik nem képesek rá.és igen, az összes pasi egyforma.
2012. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
ha nektek jól esik ezt gondolni, gondoljátok csak, de tuti, hogy én jobban érzem magam, mint ti:DDD
2012. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Kettõn áll a vásár.Aki meg alkalmi kapcsolatba belemegy,nyílván nem is számíthat szerelemre.Ott nem arról szól a történet.Valami hiányzik az ilyen pasiknak amit otthon nem kapnak meg,vagy az újdonság varázsa hajtja õket.
2012. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%
Sok szellemi fogyatékos ribanchím van sajnos, kb. minimum a pasik 70%-a, de azért vannak intelligens, jóképű és hűséges férfiak is ;)
2012. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

"de azért vannak intelligens, jóképű és hűséges férfiak is ;)"


Akik a kutyának sem kellenek, igen...

2012. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Akkor most kezdjük el sajnálni a nőket???? Kedves kérdező a nők nagy %-a sem különb hidd el!
2012. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én ha szeretek valakit, 10000%, hogy képtelen lennék más valakivel megcsalni. Most nem azt mondom, hogy azért vagyok hűséges, mert nő vagyok, mert ismerek én is olyan nőt, aki csalja a párját, nem erről van szó, hanem hogy manapság ez valahogy természetes, hogy egy férfi másfelé kacsintgat. És a nagyon fura tudjátok mi ebben? Hogy a párja, akivel együtt él, tud a dolgairól! És még így is vele van. Ez annyira szomorú, hogy egy nőnek ne legyen ennyi önbecsülése, hogy ha már fűvel-fával lefekszik a "kedves" párja, akkor legalább hagyná ott a fenébe. :S
2012. júl. 25. 14:00
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
ja , akkor szidjuk egymást, mindenki alkalmatlan komoly kapcsolatra, érzelmek nem léteznek, a szerelem csak illúzió, és így jobbra balra kefél mindenki. teremtsünk egy ilyen világot...tényleg jobb lenne, nem is szaporodnánk, szép lassan kihalnánk, mindenki jól járna...
2012. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Egyébként igazad van kérdező,sajnos itt tart a világ! Én sem csalnám meg a páromat sosem,ezek szerint velünk van a baj!!??? Egyébként szerintem ez nem nemtől függ már manapság!
2012. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!