Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes egy ilyen kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés

Az évek során nagyon érett és tapasztalt lettem minden terén. Nők terén is van tapasztalatom nem is kevés, hat na szoval ismerem tudom milyenek. Azonban párkapcsolat terén hátrányban vagyok, ha ezt sikerülne kiküszöbölni, teljesen tokeletes lenne minden.

Most lenne is egy csaj, azonban külsőre nem tetszik, belsore kicsit igen. Tapasztalataim szerint eleg tapasztalatlan mindenben, és biztosan nincs önbizalma sem, csunyanak is gondolja magát meg fejben nem annyira érett. Ezeket am nem mondta, csak egy tapasztaltabb ember észreveszi.

Mivel nekem tapasztalatot kell szereznek h fejlesszem magam, épp kapóra jön. Természetesen nem csak kihasznalnam, hiszen akar egy jó kapcsolat is lehet belőle.

Szerintetek érdemes belemenni?



2012. júl. 24. 03:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj ha te mindenkiben csak a tapasztalat szerzés célját és a mókát látod.. szerintem ezen a hozzáálláson változtathatnál mert igy sosem lesz müködő kapcsolatod hiszen egyik sem a szerelemre tetszésre vonzodásra épül
2012. júl. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azért mert nem találok olyan lányt akihez vonzodom és belsore is bejön.

Azonban a tapasztalat kell. Miert ne lehetne jó kapcsolat?

2012. júl. 24. 04:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek még tapasztalat? Azt mondod már van, akkor minek? Ha nem vonzódsz hozzá, akkor hagyd békén. Fogod magad és ott hagyod, az szerinted milyen érzés neki? Vagy tapasztalatot adsz át neki a szakításból? Azért feleslegesen már nem kellene fájdalmat okozni. Komolyan mondom nem értem már meg a mai embereket.
2012. júl. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Meg tudnám öt szeretni. Hosszú ezt igy leírni de igy van. Mondom akar 2-3 éves kapcsolat is lehet belőle akar.

Parkapcsolatrol nincs eleg adatok mint írtam....

2012. júl. 24. 07:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán előbb szeresd meg, és utána lehet belőle párkapcsolat. Az érzelmi intelligenciád elég alacsony lehet, de se'baj, fejleszthető. Csak ne másnak a rovására menjen. Te mint nagy tapasztalatokkal bíró ember, kipróbálhattad volna, hogy azokat, akik külsőre bejönnek, nem igyekszel tüstént meghúzni, hanem megpróbálod előtte kicsit jobban megismerni őket. Lehet, hogy értek volna meglepetések! Sőt biztos.
2012. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem húztam meg olyanokat akik külsőre bejönnek a lelkük viszont majdnemhogy rohadt. ;)

Képzeld igen magas az intelligenciám, és ezt nem nagyképűségből mondom.

Amúgy a csajt meg valamennyire már kedvelem, szóval nem kihasználás lenne. Ha csak kihasználni akarnám, akkor meg sem fordult vna a fejemben h összejöjjek-e vele.

Mint írtam, valamennyire kedvelem(persze nem külsőre) és nekem ezen a téren kell a tapasztalat, így kapóra is jön, meg lehet többéves kapcsolat is lehet belőle.

2012. júl. 24. 08:07
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Az intelligenciád lehet, hogy magas, de ezek szerint annyira nem, hogy utána néztél volna az intelligencia fajtáinak:) Nem az IQ szinted firtattam, hanem az EQ (érzelmi intelligencia). A kettőnek semmi köze egymáshoz, még mérni is külön teszttel mérik. Attól, hogy fejben kiszámolod 1056325 köbgyökét, még lehetsz érzelmileg nulla, és nem feltétlenül kezeled helyén az érzelmeket, és az emberi viszonyokat. Egy zseni is lehet egy befordult, zárkózott valaki, igen satnya, vagy semmilyen emberi kapcsolatokra képtelen figura:)
2012. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az érzelmi intelligencia szintem is magas, most attól h itt leírtam egy dolgot, még nem tudhatod valójában mit gondolok meg ilyenek.

Sőt szerintem EQ szinten is magasabb mint a tiéd, persze ez csak egy egyéni vélemény.

A csaj kapóra jön, hiszen nekem tapasztalat kell, és egy szerető pár. Mint írtam, el tudom képzelni, hogy egy többéves kapcsolat legyen belőle. Azt is mondtam, hogy valamennyire már kedvelem(persze külsőre nem tetszik, de nem is a külső a legfontosabb) épp ezért mondtam h többéves kapcsolat lehet belőle.

2012. júl. 24. 08:41
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy mitől ennyire nagy az arcod, nem fikáztalak, csak tájékoztattalak békésen (megjegyzem az után, hogy már az előbb elkezdtél flegmáskodni). Ha magasabb lenne az EQ-d az enyémnél, akkor neked lenne egészséges, jól működő boldog párkapcsolatod, és nem nekem. Ez is csak egy vélemény. Be is fejezem, mert ilyen sértődékeny, nagy arcú, mások véleményét elfogadni képtelen emberekkel nem tárgyalok, mert felesleges. Az ne jöjjön az érzelmi intelligenciájával, aki olyan hidegen és tárgyilagosan beszél egy emberi lényről, hogy éppen kapóra jön, mert tapasztalatot kell szereznie. Ha nincs rá garancia, hogy megszereted a "kapcsolat" alatt, márpedig nincs, nem létezhet, akkor nincs értelme belekezdeni, mert az addig igen is kihasználás. A szerelem meg a szeretet nem helyezhető logikai alapokra. Nem olyannal kezdünk kapcsolatot, aki külsőre nem tetszik, belsőre "kicsit igen". Ha külsőre nem is, minimális elvárás, hogy belsőre nagyon tetsszen. Még ha a te hideg logikáddal is nézem a dolgot (ami megjegyzem sántít). További jó tapasztalatszerzést neked, a lánynak pedig a legjobbakat kívánom.
2012. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

figyelj csak mint mondtam nem csak tapasztalatra, hanem egy jó kapcsolatra is szükségem van...

Ez a lány meg igen nem jön be külsőre, de belsőre igen másabb, mint sok-sok lány. Épp ezért mondtam, h akár többéves kapcsolat is lehet belőle. Ez szerintem elég garancia...

A párkapcsolat meg nem feltétlenül csak azok közt alakul ki, akik elsőre is bejönnek egymásnak külsőre mondjuk.

2012. júl. 24. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!