Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek, hogy kérhet ilyen tőlem?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom. 6 évig tartott.. De később kiderült hogy neki már van családja... 3 gyermeke... ezt úgy tudtam meg hogy az élettársa rájött hogy csalja őt. és arra is hogy velem.. akkor én beszélgettem a nővel.. mindent higgadtan normális emberi hangon meg tudtunk beszélni. ennek 8 hónapja. most felkeresett az exem hogy segítségre van szüksége. Meghallgattam. Azt kérte tőlem hogy hívjam fel az élettársát és mondjam neki azt hogy semmi nem igaz abból hogy mi együtt voltunk. Mondjam azt hogy ezt az egészet csak én találtam ki. Mert szét akartam őket szedni. Egyszóval vállaljam magamra mind azt amit tett velem... mert hogy a csaj el akarja hagyni és viszi a gyerekeket.. és hogy ő nem akarja elveszíteni a gyermekeit. Az exem semmibe nem nézem. egye meg amit főzött.. De a gyerekek végett nem tudom mit tegyek :S fogalmam sincs mit tegyek.. beszéljek e az exével és magamra vállaljak e mindent.. vagy ne tegyek semmit ? :/ ez most nekem akkora patt helyzet.. kis gyerekekről van szó. az egyikük még csak 1 éves.. :S a másik 6-8évesek... ti mit tennétek a helyemben ? egy 26 éves lány....
2012. júl. 25. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy magadra vállald már! A drága exed oldja meg magának ahogy akarja. Amikor csalta a feleségét, nem jutottak eszébe a gyerekek?
2012. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog.


1. ne avatkozz bele, ergo te még csak ne is beszélj ezek után a volt pároddal és szard le a helyzetét.

2. HOGY AZ ÉLETBE NEM VETTED ÉSZRE 6 (HAT) éven keresztül, hogy családja van?????

2012. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos nem tenném meg. Mivel lesz jobb a srácoknak, ha hazugságban élnek a szülők, és majd sokkal később derül ki, mekkora s*ggfej a fater? Mert ez bizony ki fog.


Amúgy reméltem ezt elírtad és hat hetet akartál írni, nem akarom elhinni, hogy hat évig nem kettyent le, hogy élettársa van...

2012. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Nee!! Semmikép sem. ő csinálta magának a bajt és még téged akar besározni na nee,én biztos nem csinálnám meg. ha ennyire szemét volt hogy csalta a feleségét akkor vállalja magára,nehogy felhívd,mert te leszel mindenki szemébe a rossz!!
2012. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 évig lelkiismeret furdalás nélkül dugott félre, akkor ezt most vállalja fel. Egyszerű a válasz, ami mondani kell neki: Old meg.
2012. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon jó mondás.

Aki egyszer megteszi, az megteszi többször is.

Lehet tagadni, de ez az igazság.

Szerintem ne vállald magadra.

Ha emberekhez méltón válnak szét, a gyerekek nem nagyon fogják megsinyleni, főleg ha még olyan kicsik.

Viszont ez kettőjükön múlik, hogy figyelnek-e a gyerekekre vagy sem.

2012. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de komolyan hülye vagy, ha magadra vállalod. Ez már az ő dolguk, neked semmi közöd hozzá. Akkor meg minek kéne megint belefolynod a dologba? Nem értem.. Ha tőlem ezt kérné az exem, akkor elküldeném a sunyiba. A gyerekek mivel még kicsik, ezért nem érné őket olyan nagy változás (Tapasztalatból mondom). Hogyha megromlott ennyire a kapcsolatuk, akkor nincs értelme annak, hogy tovább szenvedjenek egy romlott házasságban, a gyerekeknek is jobb, ha elválnak. Hidd el semmi értelme nem lenne annak, hogy belekeveredj. Csak nyűgöd lenne belőle.
2012. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem írtam félre 6 évig tartott a kapcsolatunk. ő másik városban él. és két háza volt... engem ugye az üres házba vitt.. ahol a családjával élt sose voltam ezért nem vettem észre hogy van valakije, akármikor hívhattam.. ő is mindig keresett.. a barátai előtt is együtt voltunk.. később rájöttem hogy azok a barátok jól tudták hogy neki van családja csak épp előttem ezt elhallgatták.. minden olyan volt közöttünk mint egy normális párkapcsolatban.. nem tűnt fel semmit.. az a telefonszám is amit én tudtam.. utóbb kiderült senki nem tudta azt a számot csak én :S mikor otthon volt gondolom lenémította.. nagyon ügyesen csinálta.
2012. júl. 25. 15:33
 9/20 anonim ***** válasza:

nehogy magadra vállald.

semmi közöd nincs a kölykeihez.

2012. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne vállald magadra! Nehogy már te vidd el a balhét helyette! 6 éven keresztül miért nem jutott eszébe az exednek, hogy otthon gyermekei vannak? Akkor nem voltak neki fontosak? Előbb kellett volna ezen elgondolkoznia, hogy nem szeretné elveszíteni a családját! Megcsinálta a bajt, és még annyi gerinc sincs benne, hogy vállalja érte a felelősséget? Milyen ember, milyen APA az ilyen?


Arról nem is beszélve, hogy oké, tegyük fel, hogy magadra vállalod ezt az egészet... Mi lesz, ha most megússza és semmit sem tanul az egészből? A jövő hónaptól megint talál magának egy szeretőt a következő 6 évre? Ezt így nem lehet! Nem, szépen egye meg, amit főzött! 6 évig nem jutott eszébe, hogy ezzel a megcsalással elveszítheti a gyerekeket, akkor most se rinyáljon! Legyen végre férfi, és viselje egy hang nélkül, ha az asszony végre kidobja. Mert ezt is érdemli. Egy szava sem lehet! Ő volt a szemét, NE ENGEDD, HOGY RÁD KENJE!


Téged pedig sajnállak nagyon. Képzelem, mennyire kiborulhattál, amikor rájöttél, hogy családja van. :( Ebben a történetben egyedül a pasi a hibás, szóval vállalja fel a tettét, és ne vidd el helyette a balhét, mert nem éri meg. Te itt ugyanúgy áldozat vagy, ne hagyd már, hogy bűnbakot csináljon belőled ez a szemétláda!

2012. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!