Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak vele? Én sem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele? Én sem értem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok, facebookon ismertem meg egy fiút, több mint 200 km-re lakik tőlem. Nagyon tetszett meg minden, nagyon jókat beszélgettünk.. és most már elkezdett úgy hívni, hogy "szépségem" , "édes" , írta, hogy "szeretlek <3".. és most már nem ugyanúgy érzek iránta, mint eddig...szeretem, de most már nem vagyok belé szerelmes.Nem értem ezt az egészet.. Találkozni akar velem... az a baj, hogy azt se tudom, hogy most járunk-e..
2012. júl. 25. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
persze jártok...200km-ről találkozás nélkül....
2012. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
buta vagy. nem jártok, ha te nem érzed úgy, és nem beszéltetek róla. sosem voltál szerelmes belé, mivel nem is ismered. mivel csak neten beszéltek, ő csak egy általad elképzelt alak, a valóságban nem az akit te elképzeltél - aki iránt valami szerelem féleséget éreztél. gondolom most már nem önmagát adja, hanem nyáladzik, be akar vágódni, ezért nem érzed már azt a különlegességet. am egy 14 éves lánynak felesleges egy 200km-re arrébb levő sráccal kapcsolatba lépnie, főleg ha nem is szereti.
2012. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és az viszont kimaradt, hogy anya nem tudom, hogy mit szólna, ha járnék vele. Szerintem nem örülne..
2012. júl. 25. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

minek akarsz járni vele, ha nem szereted??? ennyi.


am már leírtuk a lényeget, de ne is hallgass rá, csak még anyuzz is egyet...

maradj a fenekeden, kislány!

2012. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és azt honnan veszed, hogy nem egy 40-50-60éves pedofil?
2012. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!