Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na jó most már tényleg semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó most már tényleg semmit nem értek. Valaki rávilágítana nekem a dolgokra?

Figyelt kérdés
Kiszemeltem magamnak egy pasit. Szerencsétlenségemre éppen ott van lelkiekben h nem kell neki kapcsolat. De tetszettünk egymásnak stb.. én nagyon görcsösen akartam, ügyesen forgatni h kapcsolat legyen. A biológia pedig mocskosul tudott volna köztünk működni de ő mindig azt mondta h állj mert nem akar kihasználni. Én már lelkileg teljesen összetörtem.. 1 hét után találkoztunk és közölte h ő nem akar kapcsolatot se semmit. Én itt kifakadtam...Hogy akkor mért játszott velem ennyi ideig meg hogy állandóan kellemetlenül éreztem magam mert bántott.. kritizált. alapvető dolgokat nem tudtam megcsinálni a jelenlétébe. És ahogy kiadtam magamból olyan nyugalom jött rám.. És feladtam..beletörődtem hogy itt nem lesz semmi. És csak mint két ember nevetgéltünk meg stb. nem éreztem magam olyan kellemetlenül mint anno. És azt mondta hogy nagyon nagyon rendes lány vagyok és ezt az oldalamat szeretné megismerni. Közöltem vele h kellett ez a találkozó nagyon a válasz az volt h lehet h még kellenének ilyen találkák és kitudja mit hoz az élet. Azóta folyamatosan keres és közli velem h itt van,támogat és hogy mennyire jól érezte magát velem. Illetve hogy keressem nyugodtan nagyon örülne neki. Tényleg iszonyatosan normális lett, anno pedig hajlamos volt arra hogy szemétkedjen. Mi történhetett? Most mit akarhat? Én ezt már komolyan nem értem.
2012. júl. 26. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, ez ketyós!!!
2012. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Látta hogy már nem rajongsz érte és próbálja benned felkelteni a "lángot".


Én is gyakran csinálok ilyet, nem tudom miért, de jól esik, ha egy lány ugyanúgy szerelmes belém és valamiért nem szeretném ha ez az érzés elmúlna benne, még akkor se ha én nem akarok tőle semmit. Talán jót tesz az egomnak, kitudja..

2012. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Sztem rádöbbent, hogy te tényleg egy rendes lány vagy, akinek TÉNYLEG tetszett és most, hogy jobban kezd megismerni rádöbbenhetett, hogy mégiscsak akar kapcsolatot.
2012. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 AvernusTriad ***** válasza:
Csak tipp, de láthatta, hogy próbálkozol, ezért igyekezett valamilyen távolságot tartani, és mikor feladtad - baráti kapcsolatot ápolsz vele - megnyugodott és ellazult.
2012. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha baráti kapcsolatról beszélünk akkor mért emlegeti mindig azt hogy reméli hogy közelebb kerülünk egymáshoz és ki tudja mit hoz még a sors???
2012. júl. 26. 09:53
 6/23 anonim ***** válasza:

Tőled? -Semmit. (ezt férfiként mondom)


Egy: a lehetséges összes hibát elkövetted, amit nőként elkövethettél - "görcsösen akartad", kétségbeestél, hogy nem sikerült, kifakadtál stb. Férfiként soha nem kellene olyan nő, aki ennyire teper....


második: "de ha már így ajánlkozol, végül is dughatunk.."- szindróma...

2012. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az első és harmadik válaszoló kapásból megmondom, hogy nő...:DDD
2012. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha ő egy lenne a sok közül én is pont így látnám a dolgokat... És úgy is csináltam ahogy eddig minden pasinál bejött. És nála nem... Ő más... Nem egyszer aludtunk együtt lett volna rá lehetősége.. Sőt sokáig el is jutottunk de mindig azt mondta h értékes lány vagyok nem akar kihasználni. És egész eddig mindig az volt amit ő akart.. Mindenre csak bólogattam mint a bólogatós kutya. Ott este viszont tényleg önmagam tudtam lenni. Beszólogattam neki, sokat mosolyogtunk. Talán még soha nem beszéltünk ennyit ennyire őszintén... Nem lehet hogy neki éppen ez kellett hogy én ott kifakadjak?
2012. júl. 26. 09:57
 9/23 anonim ***** válasza:

bólogattál mint a bólogatós kutya? és mindezt miközbe egy ágyba aludtatok?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kissé félreérthető

2012. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
-.-" Na látod engem ő éppen azért fogott meg mert nem ilyen mint az átlag pasik...Ilyenből nekem is jutna vagy 15...
2012. júl. 26. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!