Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik ugy akarják tultenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ugy akarják tultenni magukat a másikon hogy olyan dolgokra gondolnak amelyekkel megutálhatják őket (melyek ezek a dolgok ill miért nem lehet tiszta lapokkal játszani?

Figyelt kérdés

Találtam egy okot arra hogy utálkozva gondoljak a másikra de sajnos még igy sem tudok rá ugy gondolni és nem tudom elfelejteni

Szóval össze akartam vele jönni de ő velem nem de közölte h örülne ha ettől még a jó,beszélő viszony megmaradna ,mondtam neki hogy rendben,eltelt pár hét hogy nem beszéltünk ám most a két ünnep között volt a név,születés napja is .irtam neki sms-t felköszöntöttem és boldog uj évet kivántam de le se sz.rt.

ez lett volna az utálatom alapja mert egyébként nem tudnék rá rosszat mondani de még igy sem tudom utálni.

a másik kérdés itt jön a képbe h szerintetek miért kell ilyen két színúnek lenni miért nem lehetett már akkor megmondani hogy felejtsük el egymást?


2012. jan. 1. 11:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? mennyi idősek vagytok?
2012. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

szerintem nem kétséges, hogy a kérdező a férfi, a szóban forgó utálat tárgya pedig a nő. mérget vennék rá!

nekem is furcsa volt az elején, de közben megtanultam, hogy a nők már csak ilyenek...

hogy mire szoktam gondolni, hogy megutáljam? mindenféle olyan rossz dologra, tulajdonságra ami engem taszít a nőkben. Pl.: hogy a buliban totál ki van ütve és mindenféle olyat csinál amit tisztességes nő nem! hogy beképzelt, hogy bunkó! hogy biztosan rossz anya lenne, mert nem törődöm! hogy lusta! hogy csak pénzes pasit akar magának fogni! stb... ezeket pedig mindig elmondom magamban ha éppen eszembe jut. egy "utállak" v. "gyűlöllek" szócskát hozzátéve.

2012. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Lehet, még ő sem gondolta ezt a dolgot komolyan. Szerintem nem akart veled szórakozni, megbántani, lehet még nem tudta mit akar ettől az egész kapcsolattól. Legtöbb embernek nem megy az, ha vki többet szeretne/szeretett volna egy kapcsolatból, de a másik nem, és ez feszélyezi így. Lehet emiatt távolodtatok el, mert neki az ciki, hogy te nem csak barátként tekintesz rá. Második kérdés: nem akart megbántani. Lehet, jól érzi/érezte magát veled és nem akarta lezárni az egészet, mert azért jelentettél neki vmit, bár akkor nem értem miért nem reagált semmit.. meggondolta magát talán. Próbálj meg beszélni vele, de ha nem jön össze a dolog, akkor meg ne utáld, mert az csak neked rossz, neked fáj, inkább próbáld meg elfelejteni...:) Egy kicsit hosszú lett, de remélem tudtam segíteni..
2012. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

fiu vagyok 21éves ő is

ok értem én csak már ott megmondhatta volna ráadásul semmi különöset nem irtam ezt irtam volna minden ismerősömnek.

vagy legalább visszairt volna h bocs de ez meg ez van.

az a legdurvább hogy nem ilyennek ismertem meg

2012. jan. 1. 11:57
 5/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Végülis annyiban korrekt volt, h az elején mondta, h nem akar tőled semmit. Nem hitegetett, ez már önmagában pozitívum. Valószínű azért nem írt vissza, nehogy bátorításnak vedd, de mondjuk ez akkor is bunkóság. Gondolj arra, h mással is így fog viselkedni, ha rájön az ötperc.
2012. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem tudom megoldás lenne-e rá a beszélgtés lehet még a telefont sem venné fel
2012. jan. 1. 12:01
 7/22 A kérdező kommentje:
oké első igen korrekt volt persze de azt h a jo viszonyt őrizzük meg ő javasoltaakkor mondta volna azt hogy felejtsük el egymást de nem ezt mondta,még akkor is korrektebb lett volna ha most visszair és igy mondja el
2012. jan. 1. 12:03
 8/22 anonim ***** válasza:
Illetve először zárd be a zárójelet
2012. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
valóban,köszönöm
2012. jan. 1. 12:08
 10/22 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2012. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!