Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, fériak! Nektek mi jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fériak! Nektek mi jön be egy lányon/nőn, mit néztek meg először?

Figyelt kérdés
Milyen a nőideálotok?
2012. júl. 26. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Arc,Mell,Segg !!
2012. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arcát meg mivel közel van, a mellét. Nem nagyon van ideállom, de azért előny ha egy kicsit husisabb, ha n em az a modell alkat,már jó.

Mondjuk ideállom nincs, de "fétisem" az van. Ha egy csajon trikó van és esetleg lófarokba van kötve haja és még baseboll sapka is van rajta, az engem nagyon kicsinál, onnantól kezdve azt sem bánom ha egy szeme van és 2 foga, tényleg onnantól már csak az az egy kritérium van, hogy nő legyen.


22/F

2012. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltatok! Ment mindenkinek a zöld :)
2012. júl. 26. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Comb+fenék, arc. De igazából ezek csak a részletek. Az első "flash" mindig az összkép: a kisugárzás.

Ha az nem fog meg, akkor nem keresem a részleteket.

2012. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arc, comb, mell. Ha elhaladt mellettem, akkor jön a feneke. És félig meddig megfigyelem az öltözködési stílusát.
2012. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

arc-szemek <- ezek az elsők

ezután mondjuk a magasság, ne legyen 180+cm :$ inkább olyan 155-177 mondjuk :D de akár kisebb is

meg jó nézem az alakot is valamennyire, de egyáltalán nem olyan fontos, mint az hogy a szeme legyen olyan kedves, csillogó, aranyos stb :D meg az arca is. ha sokat mosolyog és kedves az nagy előny :) ha bunkó és nem is mosolyog az nem jön be :D alakra a vékony lányokat szeretem akik még izmosak, sportosak is. 20/f

2012. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Punci. Akin nem tudom elsőre megnézni, már megy is a levesbe. :D


Egyébként nem nézek meg külön-külön semmit. Az összhatást nézem, aztán legfeljebb elidőztetem a szemem ezén-azán. :)

Az ideálom a csontosan vékony barna, extrém intelligens lány.

2012. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!